Filma Shqiptare
Home
Sponsored links
50 Filmat e fundit
 Habili dhe Kabili
Filmi Vizatimor Habili dhe Kabili i Dubluar ne Shq...
Shikuar: 2128
 Shi me Gjak
Filmi Shqiptar Shi me Gjak
Shikuar: 30628
 Dua nje genjeshtar
Komedia Dua nje genjeshtar
Shikuar: 15854
 Rojet e Mjegulles
Filmi Shqiptar i titulluar Rojet e Mjegulles
Shikuar: 10640
 Konuna e Parisit - Kronike
Kronike mbi serialin me te ri televiziv Komuna e P...
Shikuar: 12214
 Shkodra - Shkelqimi - Krenaria
Emision ne Top-Show mbi Shkodren, shkelqimin krena...
Shikuar: 5557
 Dashuri e ngaterruar
Filmi Shqip i titulluar Dashuri e Ngaterruar
Shikuar: 18591
 Mahmutovit dhe Rexhepovite 10
Pjesa e dhjete e Mahmutovit dhe Rexhepovite
Shikuar: 10909
 Mahmutovit dhe Rexhepovite 9
Pjesa e nente e Mahmutovit dhe Rexhepovite
Shikuar: 6974
 Mahmutovit dhe Rexhepovite 8
Pjesa e tete e Mahmutovit dhe Rexhepovite
Shikuar: 6433
 Mahmutovit dhe Rexhepovite 7
Pjesa e shtate e Mahmutovit dhe Rexhepovite
Shikuar: 6418
 Mahmutovit dhe Rexhepovite 6
Pjesa e gjashte e Mahmutovit dhe Rexhepovite
Shikuar: 6707
 Mahmutovit dhe Rexhepovite 5
Pjesa e peste e Mahmutovit dhe Rexhepovite
Shikuar: 5920
 Mahmutovit dhe Rexhepovite 4
Pjesa e katert e Mahmutovit dhe Rexhepovite
Shikuar: 6063
 Mahmutovit dhe Rexhepovite 3
Pjesa e trete e Mahmutovit dhe Rexhepovite
Shikuar: 5898
 Mahmutovit dhe Rexhepovite 2
Pjesa e dyte e Mahmutovit dhe Rexhepovite
Shikuar: 6694
 Mahmutovit dhe Rexhepovite 1
Pjesa e pare e Mahmutovit dhe Rexhepovite
Shikuar: 8865
 Pak Fresk Sonte
Komedia Shqiptare e titulluar Pak Fresk Sonte
Shikuar: 9949
 Zemra e Nenes
Filmi Shqiptar Zemra e Nenes
Shikuar: 18357
 Malet me blerim mbuluar
Filmi Shqiptar Malet me Blerim Mbuluar
Shikuar: 16334
 Qendresa 3
Filmi Shqip Qendresa 3 (Film Kosovar)
Shikuar: 8364
 Qendresa 2
Filmi Shqip Qendresa 2 (Film Kosovar)
Shikuar: 10267
 Qendresa 1
Filmi Shqip Qendresa 1 (Film Kosovar)
Shikuar: 10904
 Tingujt e luftes
Filmi Shqiptar i titulluar Tingujt e Luftes
Shikuar: 27804
 Saimir
Saimiri (Mishel Manoku ) ėshtė njė i ri qė jeton m...
Shikuar: 9858
 Shamikuqja (AL YAZMALIM)
Filmi Turk shume i famshem i titulluar Shamikuqja ...
Shikuar: 38708
 Mesazhi
Filmi Shqiptar i titulluar Mesazhi
Shikuar: 11303
 Familja ime
Filmi i titulluar Familja ime
Shikuar: 13341
 Mesuesi
Filmi Shqip Mesuesi
Shikuar: 17247
 Nje vonese e vogel
Pėrmbajtja e filmit Heronjtė e filmit janė njė gru...
Shikuar: 11659
 Njeriu prej dheu
Filmi Shqip Njeriu prej dheu
Shikuar: 9632
 UCK - Guariles
Dokumentar mbi UCK nga Televizioni Spanjoll TVE
Shikuar: 13603
 Gjaku
Filmi Shqiptar i titulluar Gjaku
Shikuar: 14321
 Ceshtja e Blertes
Teatri Ceshtja e Blertes
Shikuar: 15660
 Bombardimi i Natos ne Serbi
Emisioni Zone e Ndaluar me Bombardimi i NATO ne Se...
Shikuar: 13022
 Lepuri me pese kembe
Filmi Shqiptar Lepuri me 5 kembe
Shikuar: 11250
 Lotet e nenes - Pjesa 3
Pjesa 3 e Filmit Lotet e Nenes
Shikuar: 10240
 Nje pallto per babain tim ne burg
Filmi Nje pallto per babain tim ne burg
Shikuar: 15164
 Lotet e nenes
Filmi Shqiptar Lotet e Nenes
Shikuar: 15684
 Prefekti 2
Filmi Prefekti 2
Shikuar: 16933
 Gjenerali i ushtrise se vdekur
Nje Film me karakter historik qe trajton historite...
Shikuar: 11006
 Flutura ne kabinen time
Tom Melgushi i eksituar nga pija endet rrugėve duk...
Shikuar: 14436
 Martesa e Lalushit 2
Filmi Martesa e Lalushit 2
Shikuar: 11936
 Martesa e Lalushit 1
Filmi Martesa e Lalushit 1
Shikuar: 14949
 Barbie Mariposa
Filmi Barbie Mariposa
Shikuar: 13485
 Zogjte e luftes
Filmi i titulluar Zogjte e luftes
Shikuar: 15769
 This is Albania
This video was created to promote the real Albani...
Shikuar: 13128
 Piruet 2
Komedia Piruet 2
Shikuar: 12352
 Pertej mureve te gurta
Filmi Shqiptar Pertej mureve te gurta
Shikuar: 15140
 Djali dhe Mbreti
Filmi Vizatimor Djali dhe Mbreti
Shikuar: 20662

Gjaku i Arberit Nusja dhe Shtetrrethimi Keshilltaret Metropolet Mimoza Llastica Ne cdo stine Shtigje Lufte - Shtigje te Luftes Parrullat - Slogans Toke e Pergjakur Visit Vlora Cionizmi dhe Izraeli - Perkthyer ne Shqip Palestine - Pekthyer ne Shqip The Road to Guantanamo Movie - Pekthyer ne Shqip Pak Fresk Sonte - Zyliha Miloti, Paulin Preka Borxhliu - Cekja I teti ne bronx Skenderbeu Islam in Britain Islam Perandori e Besimit Krijimi i Universit Fakti i Krijimit Arkitektet ne Natyre Historia e pergjakshme e Komunizmit Rrethi i Kujteses Vajzat me kordele te kuqe Sketerre 43 Tirana Ime The Message - Mesazhi Islam - perkthimi ne shqip Malet me blerim mbuluar Tirana Viti 0 - Tirana Year 0 Liri a Vdekje Ne pyjet me bore ka jete Pallati 176 Top Show - Ritem Ura e Limuthit Prefekti Muzika Popullore Marsi i Mallkuar Perralle nga e Kaluara Dokumentari Opinion - Fakte te reja mbi Enver Hoxhen - Pjesa 3 Dokumentari Opinion - Fakte te reja mbi Enver Hoxhen - Pjesa 2 Dokumentari Opinion - Fakte te reja mbi Enver Hoxhen - Pjesa 1 Asgje nuk harrohet Peng Operacioni Zjarri Zotni Palloshi Napoloni - Kenge e Valle Shqiptare Mengjese Lufte Yjet e neteve te gjata Treni niset ne 7 pa 5 Humor shkodran ne vite Dhe vjen nje dite Perballimi Nini dhe Vini - Mos u Allatat Taulanti kerkon nje moter Beni ecen vete Vdekja e Kalit Zonja nga Qyteti Shoqja nga Fshati Koncert ne Vitin 1936 Kur xhirohet nje Film Humor Vlonjat ne Vite Kapedani Rrethimi i Vogel 2 Telekomedia - Shi ne Plazh 2 Telekomedi - Dash pa Brire dhe Valixhja 1 Milion Dollare Humor Vlonjat - Dashuria Humor Durrsak - Demokracia Estrada e Tiranes - Kioska Humor Shkodran - Testamenti Free MC - Vishe Fustanin me Toka Humor Durrsak - Tungjatjeta Pelivan Humor Shkodran - Djali i Bosit Humor Shkodran - Fotografia Gezim Kruja - Shoqet e Gruas Rruge te Bardha United Albania Dueli i Heshtur Flaka e Maleve Enderr per nje Karrige Kunati i shokut Xhemal Tirana e Shtrenjte Ata ishin Kater Kthimi i Ushtrise se Vdekur Festivali i 22-te ne RTSH 1983 Ishte Koha per Dashuri Dokumentar nga Elbasani Tele Komedia - Dy here Mat Komedia - Cifti i Lumtur Komedia - Edhe ashtu edhe keshtu Margaret MacMillan - Paris 1919 and Albania Cameria Paul Jay - Albanian Journey Eric Margolis Pogradec Ulqini Udha e Shkronjave Komedia Gjuetia e Fundit Gjeneral Gramafon Lulekuqe mbi Mure Une e dua Eren Pylli i Lirise E Verteta e 11 Shtatorit Enver Hoxha - PPSH Parodistat e Vlores Per pushime ne Rome Nentori i Dyte Ne Shtepine tone Ne fillim te veres I dashur Armik Flutura ne Kabinen Time Dora e Ngrohte Apasionata