Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Letėrsia Shqiptare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Letersia e vjeter

Letersia e vjeterLetėrsia e vjetėr shqiptare lindi dhe u zhvillua nė mesjetė, kur vendi ynė nėn zgjedhėn osmane, nė kushtet e shoqėrisė feudale, ku ideologjia sunduese ishte ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
Asnjė mesazh i ri

Letersia moderne

Letersia modernePas Luftės sė Dytė Botėrore letėrsia shqiptare eci nė njė rrugė mjaft tė vėshtirė e komplekse. Karakteristikė kryesore e kėsaj periudhe ėshtė shkėputja jo e ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
Asnjė mesazh i ri

Letersia e rilindjes

Letersia e rilindjesLetėrsia shqiptare e Rilindjes Kombėtare lindi dhe u zhvillua si pjesė e pandarė e lėvizjes politiko-shoqėrore e kulturore pėr ēlirimin e vendit nga zgjedha ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
Asnjė mesazh i ri

Letersia e pavarsis

Letersia e pavarsisKjo e dyta ėshtė periudha e letėrsisė sė pavarėsisė qė do tė zotėrojė ... Prandaj Letėrsia e Pavarėsisė, qė nė nismė, shqipton kėrkesėn e krijimit tė ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
Asnjė mesazh i ri

Letersia e bejtexhinjve

Letersia e bejtexhinjveLetėrsia e bejtexhinjve pati dy faza nė zhvillimin e saj. Faza e parė shkon gjer nga fundi i shekullit XVIII. Nė veprat e kėsaj faze mė tepėr gjeti shprehje ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
Asnjė mesazh i ri

Letersia antike greke

Letersia antike grekePo e fillojmė me LETĖRSINĖ ANTIKE GREKE pasi ajo ka qenė baza e tė gjithė letėrsisė botėrore. Nė kėtė letėrsi do tė gjejmė edhe gjurmė tė letėrsisė sonė ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster715prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Violeta Allmuēa: Nuk mė pėlqen tė paragjykoj letėrsinė femėrore
 
0aleks136prej 14.09.10 6:32
aleks Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Poezit te parapelqyer
 
1Denisa139prej 17.04.11 22:08
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
POEZIA E HUAJ ME E PREFERUAR...
 
11Denisa50prej 17.04.11 22:06
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
10 poezitė mė tė famshme !
 
9Denisa67prej 17.04.11 22:01
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kenga e Deshperuar! - Neruda.
 
27Denisa99prej 17.04.11 21:55
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
“Vdekja dhe vasha” garon nė “Skupifest”
 
0Jona Koleci170prej 08.11.10 22:46
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mimoza Hysa: Nė “shtrat” me gjuhėn, mendjen dhe pasionin...
 
0aleks209prej 14.09.10 6:33
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
LETĖRSISĖ SHQIPE DOMOSDO I NEVOJITET NJĖ RIKONFIGURIM
 
0aleks114prej 14.09.10 6:31
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Migjeni (1911-1938)
 
3Larisa183prej 08.07.10 20:49
Larisa Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog