Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Lajmėrim:

Pije Cocktails


Pije Cocktails
 
0Jona Koleci81prej 14.02.11 22:18
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Fritura me katėr ngjyra
 
0YouGoDe104prej 28.04.11 4:36
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Salca tartara
 
0YouGoDe31prej 28.04.11 4:33
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ēorbė Gore
 
0YouGoDe45prej 28.04.11 4:32
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Si tė hamė gjithēka pa u shėndoshur
 
0YouGoDe60prej 16.04.11 13:03
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bakllava
 
0YouGoDe161prej 27.12.10 21:20
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Guzhina Shqiptare!
 
4YouGoDe192prej 23.12.10 4:35
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ushqime tradicionale ēeke
 
0YouGoDe83prej 23.12.10 4:30
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Hallve me irmik dhe limon
 
0YouGoDe99prej 23.12.10 4:27
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Parfe freskuese me limon
 
0YouGoDe65prej 23.12.10 4:24
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Embelsira e trendafilit
 
0YouGoDe75prej 23.12.10 4:22
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mafishe
 
0YouGoDe97prej 23.12.10 4:19
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Byrecka me rrush te thate
 
0YouGoDe73prej 23.12.10 4:17
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Panine me krem peshku
 
0YouGoDe65prej 23.12.10 4:16
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sushi Fallco:)
 
0YouGoDe55prej 23.12.10 4:15
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Fileto pule te mbushur me perime
 
0YouGoDe60prej 23.12.10 4:13
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sallate pikante me mish viēi
 
0YouGoDe74prej 23.12.10 4:11
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Komposto Thane
 
0YouGoDe77prej 23.12.10 4:10
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Food Porn
 
0YouGoDe66prej 23.12.10 4:08
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Komposto me miks frutash
 
0YouGoDe79prej 23.12.10 4:07
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Lulelaker me berxolle
 
0YouGoDe58prej 23.12.10 4:06
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Buke Gershet Tringjyreshe
 
0YouGoDe78prej 23.12.10 4:04
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kek me karrota
 
0YouGoDe79prej 23.12.10 4:03
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sallate dimri
 
0YouGoDe66prej 23.12.10 4:02
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sallate greke
 
0YouGoDe64prej 23.12.10 4:01
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pice vegjetariane
 
0YouGoDe67prej 23.12.10 3:58
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sallate pllaqi dhe sallate me finok
 
0YouGoDe78prej 23.12.10 3:53
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sallate me grure dhe perime
 
0YouGoDe57prej 23.12.10 3:50
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Princesha & Bizelja dhe argetimi me ushqimin:)
 
0YouGoDe105prej 23.12.10 3:47
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Receta “kafshatash”
 
0YouGoDe59prej 23.12.10 3:45
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Qofte me perime
 
0YouGoDe64prej 23.12.10 3:43
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Qofte me patate dhe susam
 
0YouGoDe66prej 23.12.10 3:42
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rulo me patllixhan
 
0YouGoDe54prej 23.12.10 3:42
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pilaf me perde
 
0YouGoDe76prej 23.12.10 3:41
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Turli alternative vere
 
0YouGoDe58prej 23.12.10 3:39
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Intermezzo-Mengjese ne vende te ndryshme te botes
 
0YouGoDe105prej 23.12.10 3:36
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kajmakēiu Pando
 
0YouGoDe57prej 23.12.10 3:33
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Gatime Flash
 
0YouGoDe221prej 23.12.10 3:31
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ēokollata me mjalte
 
0YouGoDe72prej 23.12.10 3:27
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Guzhina indiane
 
0YouGoDe111prej 23.12.10 3:26
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1Network386prej 29.09.10 6:59
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Byrek me spinaq
 
1YouGoDe127prej 27.09.10 5:46
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Petulla me mish
 
0YouGoDe156prej 26.09.10 23:07
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Salsa bolonjeze
 
0YouGoDe99prej 26.09.10 23:03
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Antipasta:
 
0YouGoDe137prej 26.09.10 23:02
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Petulla te mbushura
 
0YouGoDe191prej 26.09.10 22:59
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pjate me patate nga Ardčche
 
0YouGoDe107prej 26.09.10 22:58
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Speca te mbushura nga Kamargue
 
0YouGoDe88prej 26.09.10 22:56
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mish rolč
 
0YouGoDe98prej 26.09.10 22:52
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sheqerpare
 
0YouGoDe124prej 26.09.10 22:50
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog