Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

SmS

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

SmS Dashurie

SmS DashuriePoezi Dashurie Shqip · Poezi Dashurie Anglisht · Poezi Dashurie Gjermanisht · Sms Dashurie · Sms Dashurie Anglisht · Sms Dashurie Gjermanisht ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
11Sms Dashur...
29.03.11 0:21
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SmS Humoristike

SmS Humoristikenqs keni apo ju kane derguar sms te bukura mund ti postoni ketu ose dhe ndonje qe dini psh BUKURIA bukuria jote ne merak me vuri une te pres ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster683prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault 0Goca84prej 04.06.11 15:59
Goca Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
SMS i FUNDIT
 
49Oni Pustina324prej 23.02.11 11:51
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Dergo SMS Falas - Send Free SMS
 
2YouGoDe182prej 28.01.11 6:08
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
From Wikipedia, the free encyclopedia
 
1YouGoDe152prej 09.07.10 5:18
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs