Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Prezantoni veten nė forum

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Postimet Me Te Mira !!

Moderator: Goca
24pershendet...
04.06.11 15:09
Goca Shiko mesazhin e fundit
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Erdhi me e bukura e forumit Jona Koleci
 
27Jona Koleci355prej 11.05.11 17:03
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
.........................................
 
2AK__47103prej 06.06.11 2:42
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 4beko46prej 06.06.11 2:38
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mire Se Ju Erdha
 
11EuRo81prej 16.04.11 22:52
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 2komandanti36prej 16.04.11 22:50
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 9ida angel77prej 02.04.11 11:06
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ja ku erdha dhe une
 
6entela63prej 16.03.11 19:54
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ja mir se erdha une
 
8Kristine Elezaj75prej 24.02.11 11:23
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 3Bvunushi169prej 21.01.11 20:03
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Prezantohet adelina
 
3Vizitor251prej 12.12.10 20:23
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pajttim Thaqi
 
3Pajttim Thaqi852prej 29.11.10 21:20
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Prezantohem Denisa
 
1Denisa101prej 18.11.10 4:07
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 30Diana1472prej 17.11.10 21:24
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 2ahmet bashvogli128prej 05.10.10 4:27
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pershendetje All.
 
41YouGoDe1081prej 29.09.10 7:11
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1Network149prej 20.09.10 5:16
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 10ToNiTo254prej 17.09.10 12:04
elenita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 2Bambolita85prej 17.09.10 5:41
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
mir se erdha dhe mir se rrini
 
2AUDI Q775prej 16.09.10 8:19
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 3aNISa128prej 14.09.10 10:59
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Artta
 
7Artta124prej 09.09.10 5:59
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 9[TiGrI_I_pLaZhIt]171prej 08.08.10 6:05
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 2Ledi Vokshi187prej 14.06.10 9:02
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1[TiGrI_I_pLaZhIt]491prej 03.03.10 20:18
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1PrInCi192prej 17.01.10 20:13
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 4unikkatil319prej 25.12.09 5:49
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 2SeCuRiTy330prej 26.07.09 2:33
SeCuRiTy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1[dj_enigma]144prej 30.03.09 4:00
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1Cun_Durrsi132prej 30.03.09 3:57
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0Vizitor134prej 28.03.09 7:05
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 2AsD192prej 21.08.08 6:29
AsD Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 2Phoenix185prej 16.08.08 23:27
Phoenix Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 3YouGoDe179prej 12.08.08 6:05
ViRuS Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 2ViRuS164prej 12.08.08 5:28
ViRuS Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0Suzana Tomic174prej 09.08.08 5:52
Suzana Tomic Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog