Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Aktualitete shoqėrore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Fjalorė Elektronikė xhepi me zė:

Fjalorė Elektronikė xhepi me zė:Anglisht<->Shqip | Frėngjisht<->Shqip | Gjermanisht<->Shqip | Spanjisht<->Shqip | Rusisht<->Shqip
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
35Albanian e...
08.07.10 22:32
Larisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Problematika shqiptare

Problematika shqiptareNė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
23Problemati...
08.07.10 22:25
Larisa Shiko mesazhin e fundit
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E hėnė 25 prill, dita e dytė e Pashkėve, ditė jopune pėr tė gjithė qytetarėt
 
0Denisa92prej 17.04.11 23:33
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Shtatėzani : Mė shumė se 3 filxhan kafe rrezikoni fėmijėn
 
0Denisa53prej 17.04.11 23:32
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Disa pėrparėsi shėndetėsore tė jogurtit
 
0Angela Martini57prej 02.04.11 10:54
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Koncert i Merita Halilit dhe orkestrės se Raif Hysenit
 
0Angela Martini72prej 20.02.11 22:14
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Suedia ka rritje mė tė shpejtė tė popullatės myslimane nė BE
 
0YouGoDe74prej 01.02.11 21:57
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Dafina Zeqiri me look te rit Nje pamje e re e Dafina Zeqirit shfaqet ne Revisten Select. Dafina ne kete foto qe shihni ngjason shume me aktoren e famshe Halle Berry. Dafina gjate vitit 2010 ka nderruar shume stile ne pamjen e saj, gje qe ka ndikuar pe
 
0WebMaster87prej 04.01.11 22:32
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Genta Ismajli, Alban Skėnderaj & Miriam Cani, mė tė zhgėnjyerit e vitit 2010
 
0WebMaster86prej 04.01.11 22:31
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tirana gdhihet me reshje dėbore
 
0YouGoDe65prej 16.12.10 22:54
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Nga nesėr pa viza, ja rregullat e udhėtim nė zonėn Shengen
 
1YouGoDe118prej 14.12.10 7:08
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kelly Brook dėshiron seks pa obligime
 
0Jona Koleci171prej 14.11.10 4:00
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Perdhunon 16-vjecaren arrestohet fqinji
 
0YouGoDe111prej 14.11.10 3:42
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tragjedia, Topi ngushėllon familjet e viktimave
 
0Jona Koleci85prej 09.11.10 0:43
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tuna Ironizon gazetaret
 
3YouGoDe166prej 02.10.10 5:23
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Indi, kobra nė fushat e tenisit
 
1YouGoDe93prej 28.09.10 9:41
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vesa Luma me baladė nė “Kėnga Magjike”
 
0YouGoDe116prej 27.09.10 8:16
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Shqiptarėve nė “Maqedoni”, t’u njihet vetėvendosja, ose ribashkimi me Shqipėrinė!
 
0WebMaster153prej 15.09.10 6:37
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Janulla Rapi pėr djalin e saj
 
0WebMaster106prej 15.09.10 6:35
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kuriozitete tė ndryshme
 
0WebMaster104prej 15.09.10 6:34
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Aksidentet nė Tiranė, ēdo ditė njė viktimė
 
0WebMaster79prej 15.09.10 6:32
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Jolie: Nuk kam miq
 
0Jona Koleci118prej 11.09.10 23:32
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Fluks emigrantėsh nė Durrės
 
0YouGoDe125prej 01.08.10 21:30
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Iran, ish gruaja martohet me shoqen
 
0Larisa122prej 08.07.10 21:56
Larisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mjerim dhe trishtim
 
0Larisa96prej 08.07.10 21:55
Larisa Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog