Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
“The Roommate” nė kinemanė “ABC”
 
0YouGoDe48prej 28.04.11 5:03
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Koncert i Filarmonisė sė Maqedonisė pėr 160 fėmijė nga institucionet sociale
 
0YouGoDe51prej 26.02.11 21:07
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Doli nė shtyp Fjalori Historik i Kosovės nė gjuhėn angleze
 
0YouGoDe43prej 20.01.11 22:03
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Nė sytė e Mona Lizės ka numra dhe shkronja
 
2YouGoDe126prej 23.12.10 4:55
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Allen shtatzane Ndihem si nje elefant
 
1Angela Martini101prej 15.09.10 6:00
Network Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog