Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Lajmėrim: [ Sondazh ]

Rinia shqiptare, dembele apo aktive?


Rinia shqiptare, dembele apo aktive?
 
12aleks239prej 04.06.11 10:40
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare
 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
82aleks498prej 21.01.11 7:55
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault 3Goca116prej 11.06.11 20:55
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?
 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
63WebMaster339prej 11.06.11 20:53
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pse te rinjte shqiptare jashte atdheut nuk flasin shqip me njeri tjetrin?
 
9aleks159prej 07.06.11 23:59
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1Network126prej 04.06.11 10:29
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 7YouGoDe173prej 04.06.11 10:28
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Cfare i mungon Rinise Shqiptare?
 
8aleks115prej 04.06.11 10:26
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Forumet rinore politike dhe rinia sot
 
1Denisa65prej 16.04.11 23:54
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Historia e djalit qė mposhti kufizimet fizike
 
0Denisa47prej 16.04.11 23:51
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tė rinjtė, shumė pak tė informuar pėr seksin
 
0Denisa41prej 16.04.11 23:50
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Qyteti Studenti, vajza "ujk" qė tmerron banorėt
 
0Denisa68prej 16.04.11 23:49
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Enesa Berisha mahnit muzikalet e Londres!
 
0Denisa40prej 16.04.11 23:42
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Gjimnazistėt jashtė vendit, provimet qė duhet tė japin nė Maturė
 
0Denisa44prej 16.04.11 23:30
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Palestrat dhe sallonet, “tempujt” e tė rinjve!
 
1Denisa44prej 16.04.11 23:29
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Si mund tė ndihmohet njė adoleshent nė krizė?
 
0Denisa45prej 16.04.11 23:27
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Si ka mundesi qe gjithe Rinia jone ne Shqiperi rrethohet nga nje luks i papare?! (E lexuar 16965 herė)
 
1Denisa50prej 16.04.11 23:26
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Si e kanė ndryshuar gjuhėn gjimnazistėt (E lexuar 134 herė)
 
0Denisa37prej 16.04.11 23:21
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Grindet me nėnėn, e mitura “ngushėllohet” njė javė te 5 meshkuj (E lexuar 41 herė)
 
0Denisa50prej 16.04.11 23:20
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
A di te vishet rinia shqiptare?
 
22aleks192prej 06.04.11 10:27
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rinia e sotme, Brezi qė po shkon dėm !
 
47WebMaster304prej 04.04.11 6:40
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 2eqrem92prej 25.12.10 0:42
elenita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Anketa, nxenesit seks qe kur jane 13 vjec....
 
28Oni Pustina314prej 05.10.10 10:40
elenita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Jo tė gjitha janė tė bukura dhe seksi
 
3aleks174prej 21.09.10 21:41
elenita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Cilat shtete te Europes e njohin maturen shqiptare?
 
0aleks123prej 14.09.10 6:01
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Forumet rinore politike dhe rinia sot
 
0aleks117prej 14.09.10 6:00
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
C'fare s'keni bere akoma si te rinj qe keni deshire ta realizoni?!
 
0aleks91prej 14.09.10 5:53
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 4YouGoDe303prej 09.09.10 3:09
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Si ka mundesi qe gjithe Rinia jone ne Shqiperi rrethohet nga nje luks i papare?
 
0WebMaster101prej 03.08.10 3:14
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs