Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 Ngjitės & Lajmėrim 
02082010

default E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
...
 
nga WebMaster - Komentet: 5 - Shikime: 687
 Temat 
04062011pershendetje te gjithve,un quhem Genta,jam nga Durresi,21vjec.prej shum kohesh jetoj ne shtetin Grek.
ndihem mir qe jam dhe un pjestare e ketij forumi interesant.uroj te ja kalojme mir sebashku.Smile
 
nga Goca - Komentet: 2 - Shikime: 45
14042011


NJE NGA POSTIMET ME TE MIRA !!!
KLIKO EuRo
EuRo
OSE SHIKOJENI ME POSHTE

Vendlindja

Une jam KleviS Lika Lindur ne Bulqizė,ne 5 shtator 1983 .Atje kam mbaruar 9 vjecaren Dhe Te Mesmen ne shkollen Xhevdet Doda

Arsimi

Shkolla ka qene dhe do mbetet pasioni im eshte nje gje me te vertete interesnte ku hapen dyret e para te diturise,pra e ceka edhe me larte qe shkollen fillore e kam te kryer ne vendlindje, perkatesisht ne Bulqiza, shkollen e mesme,e vazhdova prap ne Bulqiza ne shkollen Xhevdet Doda dhe tani ndodhem ne Angli per...
 
nga EuRo - Komentet: 0 - Shikime: 44
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderator:Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog