Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster709prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Nje bebe me probleme- E DREJTA PER JETE
 
1Denisa118prej 12.06.11 0:23
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
?Pse?PSE MESHKUJT PUTHIN ME SY MYLL?
 
30Diana222prej 12.06.11 0:17
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sa e veshtire eshte te thuash ME FAL ?
 
3YouGoDe95prej 11.06.11 22:24
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 35YouGoDe281prej 11.06.11 22:18
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Fjale te urta popullore..!
 
4YouGoDe116prej 11.06.11 22:15
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 6YouGoDe187prej 11.06.11 22:12
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mendimi juaj per protesten e 21 Janarit ne Tirane ...
 
1Denisa75prej 11.06.11 22:11
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Homoseksualet.....
 
4Jona Koleci125prej 11.06.11 21:49
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
!!Kush esht miss dhe missteri ne forum!!
 
6YouGoDe66prej 11.06.11 21:45
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?
 
16Denisa96prej 11.06.11 21:43
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
A JANE MATEREALISTE FEMRAT SOT??
 
10YouGoDe86prej 11.06.11 21:35
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
A do e jepnit femijen tuaj??
 
5Jona Koleci114prej 11.06.11 21:04
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
"Ē'farė ngjyre i keni sytė?"
 
22aleks181prej 11.06.11 21:02
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mjaft dhunes ndaj grave
 
2Denisa63prej 11.06.11 21:01
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Firmat e anėtarėve/eve te forumitvirtual!?
 
37Diana295prej 06.06.11 2:12
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Si t’i shkatėrrojmė “monstrat” brenda mendjes sonė
 
11WebMaster105prej 05.05.11 10:58
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Komplimentet!
 
13YouGoDe140prej 05.05.11 10:51
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Frika mė e madhe?
 
24Oni Pustina177prej 03.05.11 2:22
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kur te jesh merzitur shum...
 
11YouGoDe137prej 26.04.11 10:52
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pe: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur
 
0YouGoDe53prej 16.04.11 12:54
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sa e veshtire eshte te pranosh se e do dike
 
26Jona Koleci242prej 14.04.11 10:53
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
[ Sondazh ]

Imazhi juaj ...!


Imazhi juaj ...!
 
1Denisa51prej 14.04.11 0:47
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Veri..Jug? Diferenca?
 
0Denisa44prej 13.04.11 23:52
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Politikani gjerman vjedh letėr higjienike nga WC-ja, kapet nė flagrancė
 
0YouGoDe46prej 13.04.11 12:05
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
T'ja thuash... Mos t'ja thuash!
 
9YouGoDe114prej 09.04.11 11:05
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Si tė heqėsh qafe mashkullin qė nuk e dėshiron
 
5Jona Koleci139prej 09.04.11 10:44
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
10 gjerat qe deshirojme te bejme me shume
 
4Denisa65prej 04.04.11 10:40
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 6Network143prej 01.04.11 13:13
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pse Mahmut Ferati e ka njonen kam me te shkurt ?
 
1Pajttim Thaqi97prej 01.04.11 13:11
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Njė kafe me shokėt, argėtim apo hall...?!
 
2Denisa64prej 01.04.11 12:53
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kur ti je me mua..
 
1YouGoDe47prej 31.03.11 11:14
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
°°~°° SoNtE... °°~°°
 
1YouGoDe49prej 31.03.11 11:12
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
C'fare mund te ndodhte nese ne do e shikonim Zotin ?
 
16Denisa105prej 07.03.11 10:04
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Nese jeta juaj do te ishte nje liber si do e titullonit........
 
18YouGoDe176prej 23.02.11 11:46
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kanceri i gjirit/ Ekzaminimi nė faza tė hershme, shpėton jetė
 
0YouGoDe299prej 20.01.11 22:05
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mjaft dhunes ndaj grave
 
12Diana177prej 22.11.10 6:46
Pajttim Thaqi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Miqesia mes mashkullit dhe femres!
 
3YouGoDe95prej 22.09.10 21:53
elenita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
KESHILLA PER JETEN !!!
 
0YouGoDe114prej 22.09.10 6:12
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vleresimi juaj per muziken dhe kengetaret shqiptare.
 
8Jona Koleci180prej 20.09.10 8:57
elenita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Personi qe ju mungon me shume!!
 
7aleks107prej 20.09.10 8:55
elenita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
A do mundeshit te shanit dike qe dikur i keni thene te DUA?!
 
6aleks122prej 18.09.10 11:22
elenita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Femija thot:"Mami im ka qen porno star"
 
0Jona Koleci172prej 14.09.10 4:39
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
10 kėshilla se si tė kurseni para!
 
0Jona Koleci109prej 14.09.10 4:34
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Nje bebe me probleme- E DREJTA PER JETE
 
9Jona Koleci124prej 13.09.10 0:58
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Fobia? Ja detajet e saj ...
 
1Oni Pustina112prej 10.09.10 2:18
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Klonimi... Pro? Kunder?
 
1Jona Koleci128prej 09.09.10 7:44
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Droga dhe rinia
 
0Jona Koleci146prej 09.09.10 7:28
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 2YouGoDe156prej 09.09.10 7:13
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 2YouGoDe177prej 09.09.10 7:11
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Cfare po ndodh keshtu me boten?
 
1Diana129prej 09.09.10 2:25
kejla Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog