Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Lojra te ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra Online

Lojra  OnlineLojra - Lojra Online - Lojra Falas - Free Games - Homepage ...Lojra Falas Online. Lojra falas per te gjithe. Mbi 21000 lojra
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
24Gjej Fjale...
05.01.10 6:40
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjegjeza te ndryshme

Gjegjeza te ndryshmeAntar te Forumit virtual jepni mendimet tuaja kjo besoj se esht gjegjeza me e .... gjeagjeza te veshtira, gjeagjeza te ndryshme, gjegjeza per femije shqip, ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
Asnjė mesazh i ri

Lojra Inteligjente

Lojra InteligjenteProbleme dhe Lojra Inteligjence. ... Ketu do te gjeni disa lojra te thjeshta llogjiko-shkencore dhe pergjigjet e tyre. 1015 Postime ne ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault 2Goca91prej 04.06.11 15:07
Goca Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Cfar do te ndrronit me antarin siper...
 
7Oni Pustina228prej 10.01.11 21:43
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 4YouGoDe332prej 21.07.09 9:33
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 5YouGoDe934prej 08.02.09 3:26
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe552prej 08.02.09 2:48
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs