Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Arti figurativ dhe krijimtaria

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Folklor shqiptar

Folklor shqiptarGojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet ti trashėgojne nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės tuaj.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
13Cikli i kr...
08.07.10 21:49
Larisa Shiko mesazhin e fundit
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Zbulohen vepra tė panjohura tė Pikasos
 
0Jona Koleci207prej 30.11.10 0:41
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Muzikė nga mermeri
 
0Jona Koleci143prej 08.11.10 22:47
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pėrfundoi festivali i Tokios
 
0Jona Koleci72prej 08.11.10 22:43
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Modelja shqiptare Eva Pepaj tani nė kinematografinė botėrore
 
1YouGoDe173prej 25.09.10 4:27
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Itali, Ismail Kadare nderohet me cmimin Lerici Pea ‘10
 
0YouGoDe85prej 23.09.10 21:42
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Elvana Gjata: Babi, “bodyguard”-i im nė koncerte
 
0YouGoDe179prej 23.09.10 21:23
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Dhunohet amfiteatri, ja fotot e skandalit nė Butrint
 
0YouGoDe144prej 01.08.10 22:22
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 4aNISa535prej 28.03.09 19:13
aNISa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1aNISa189prej 28.03.09 19:09
aNISa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe211prej 28.03.09 0:04
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0Suzana Tomic179prej 07.08.08 9:00
Suzana Tomic Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs