Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Lajmėrim: [ Sondazh ]

A jeni te martuar?

 
20YouGoDe376prej 04.06.11 23:26
Aleksi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Lajmėrim: [ Sondazh ]

SA BESONI QE SHQIPERIA HYN NE BE?


SA BESONI QE SHQIPERIA HYN NE BE?
 
4YouGoDe307prej 27.05.10 19:49
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Kush ekip do ta fitoje kupen e kampioneve kete vit
 
0YouGoDe66prej 02.04.11 7:29
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Zgjedhjet lokale ne Bashkine e Tiranes ,ke do votoni?
 
1YouGoDe85prej 31.03.11 12:00
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tė rinjtė sot ju duken?
 
0YouGoDe103prej 23.09.10 21:35
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sa mendoni se respektohet dhe investohet pėr mjedisin te ne?
 
0YouGoDe104prej 23.09.10 21:34
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mendoni se ėshtė e drejtė protesta e tregtarėve ambulantė nė Tiranė?
 
0YouGoDe90prej 23.09.10 21:32
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Jeni Kundra apo Pro hyrjes se Microsoftit ne Kosove dhe Shqiperi?
 
0Jona Koleci107prej 10.09.10 20:47
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Emigrimi dhe Shqiperia.
 
0Jona Koleci141prej 10.09.10 20:44
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ku do t`i kaloni pushimet verore?
 
3YouGoDe182prej 09.09.10 4:21
aNISa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Raporti juaj me teatrin
 
0YouGoDe127prej 01.08.10 21:40
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Cila skuader do te fitoje Kupen e Botes?
 
0YouGoDe112prej 08.07.10 5:17
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ku Pelqeni Ti Kaloni Pushimet?
 
1WebMaster172prej 04.06.10 20:36
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Besoni apo jo ,ne Zot
 
0WebMaster105prej 03.06.10 22:39
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Motra e shokut /vellai i shoqes
 
0WebMaster146prej 03.06.10 22:38
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sondazh: Kush genjen me shume..??
 
0WebMaster120prej 03.06.10 22:33
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Aleancė pėr shaka
 
1Imelda213prej 16.03.10 0:32
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
konkurrentet e big brother albania 3
 
0Imelda347prej 25.01.10 4:18
Imelda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
CFARE MUZIKE DEGJON ME SHUME?,
 
0YouGoDe150prej 23.01.10 21:57
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe358prej 10.07.09 5:14
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe129prej 29.03.09 1:53
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com