Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Futbolli

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Futbolli Shqiptar

Futbolli ShqiptarResource for football in the country. Includes news and information on the national team, players, leagues, events, rankings and scores.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
79Shkumbini ...
23.10.10 5:19
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kampionati Boteror

Kampionati BoterorKampionati Botėror i Futbollit (orig: FIFA-Worldcup/sq: FIFA-Kupa Botėrore) ėshtė njė turne futbolli i kombėtareve dhe mbahet ēdo 4 vjet. ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
11Ana sexy e...
03.08.10 3:54
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Liga e Kampioneve

Liga e KampioneveUEFA Liga e Kampionėve - statistikat ... Nė statistikat Ligės sė Kampionėve janė pėrmbledhur tėgjitha tė dhėnat edhe atė nė njė tėrėsi nė vehte rradhitur ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
13Kush e fit...
08.05.11 8:07
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kupa Uefa Eroliga

Kupa Uefa EroligaEroliga rezultati kupa uefa download, rezultati kupa uefa crack, rezultati kupa uefa serial, rezultati kupa uefa keygen, rezultati kupa uefa 2009, rezultati kupa ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
Asnjė mesazh i ri

Kampionati Italian

Kampionati ItalianKampionati Italian - Serie A. ... Sfida dhe fitore ne kampionatin italian. ... Itali, vritet polici pas ndeshjes ne Catania, ndalet futbolli italian ! nga ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
Asnjė mesazh i ri

Kampionati Francez

Kampionati FrancezKampionati Francez 2010 2011 Kalendari Ndeshjeve Kmapionati Francez 2010 2011 Se Shpejti.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
Asnjė mesazh i ri

Kampionati Anglez

Kampionati AnglezKampionati Anglez - England Premier League. ... Si mendoni,kush do te jete kampion per sezonin 04/05 ne Premier Ligen Angleze?
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
Asnjė mesazh i ri

Kampionati Spanjoll

Kampionati SpanjollKampionati Spanjoll Kampionati Spanjoll, Sezoni 2010 - 2011, Rezultatet & Klasifikimi ! nga YouGoDe ... Geri Malaj, futbollisti i parė shqiptar ne Kampionatin Spanjoll ! nga ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
117Klasikja “...
10.06.11 10:23
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kampionati Gjerman

Kampionati GjermanKampionati Gjerman - Germany Bundesliga. ... Rezultatet e takimeve e cdo jave te kampionatit Gjerman dhe Renditja. « 1 2 » nga milanisti ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
11Bundesliga...
26.02.11 20:40
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Bale zgjidhet Lojtari i Vitit nga PFA
 
0Denisa40prej 17.04.11 23:49
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Java e 7 Shkumbini “likujdon” Flamurtarin 3-1
 
1WebMaster78prej 17.10.10 10:10
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 2Network111prej 13.10.10 7:34
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0Network85prej 19.09.10 7:54
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Cili Ekip Shqipetar Ne Superlige Mendoni Se Do Te Fitoje Kampionatin?
 
2Network110prej 18.09.10 7:42
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Champions League, Inter nė mbrojtje tė titullit
 
0aleks83prej 14.09.10 6:54
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0[TiGrI_I_pLaZhIt]95prej 08.07.10 21:50
[TiGrI_I_pLaZhIt] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ketu mund te flisni per skuadren tuaj te preferuar te ketij boterori, si dhe cila skuader mendoni se ka per ta fituar kupen e botes.
 
1GL-Tech107prej 06.07.10 20:27
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 4YouGoDe231prej 28.03.09 23:40
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com