Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Mjeksia Shendeti

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Nena dhe Femija

Nena dhe FemijaKur femija lind nenpeshe dhe nena nuk ka kaluar semundje gjate shtazanise, mundesia per te jetuar eshte me e madhe. Kjo ndodh edhe kur kemi lindje binjakesh ..
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
Asnjė mesazh i ri

Djeta dhe ushqimi

Djeta dhe ushqimiNje organism i shendecem mirembahet me djet dhe sport. Ne kete nenforum do gjeni djetat me te mira, ushqimet e rekomanduar per nje stil jete te shendecem.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
44Pini ujė n...
28.04.11 4:37
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dhembet dhe kujdesi tyre

Dhembet dhe kujdesi tyreDhembet, qe nga feminija deri ne pleqeri...si ti kujdesim dhe ti mbajme sa me te shendecem.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
11Si tė kesh...
28.04.11 4:29
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Pėr njė zemėr tė shėndetshme, ecni 30 minuta nė ditė
 
0YouGoDe43prej 28.04.11 4:17
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Truri dhe pikėpamjet e majta apo tė djathta
 
0YouGoDe33prej 28.04.11 4:15
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Birra dhe shėndeti, megjithatė shkojnė bashkė
 
0Denisa47prej 17.04.11 23:55
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tė gjitha efektet kuruese tė mollės
 
0Denisa36prej 17.04.11 22:23
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pesė kėshilla pėr tė jetuar 100 vjeē
 
0Denisa40prej 17.04.11 22:22
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
3 litra ujė nė ditė pėr gurė nė veshka dhe fshikėz
 
6YouGoDe66prej 09.04.11 1:50
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vaksine univerzale kunder cdo lloj gripi?
 
0Jona Koleci46prej 15.02.11 0:43
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vajza 2 vjecare ka luftuar kunder kancerit ne gji
 
0Jona Koleci49prej 15.02.11 0:42
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ēokollata dhe euforia
 
0WebMaster69prej 04.01.11 21:10
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Botoksi, i njohur dhe i aplikuar dhe te ne
 
0WebMaster57prej 04.01.11 21:08
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pozicioni i gjumit ndikon nė gurėt nė veshka
 
0WebMaster57prej 04.01.11 21:07
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mjekėt: Qėndrimi i gjatė ulur dėmton rėndė shėndetin
 
0YouGoDe127prej 17.11.10 4:11
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Semundjet Mendore
 
2Jona Koleci181prej 10.11.10 5:17
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pas 40 vjeteve do tė mėsojmė se ēfarė ka pėsuar shėndeti ynė nga celularėt
 
0YouGoDe158prej 17.09.10 6:27
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Nė Institutin Onkologjik pėrurohet njė aparat i mamografisė
 
0Jona Koleci163prej 05.09.10 3:00
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Si Ndryshon Lumturia
 
0YouGoDe129prej 04.06.10 21:39
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Perimet e stinės, produktet qė nuk duhen ndarė nga tavolina
 
0WebMaster196prej 26.05.10 21:46
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Si kurohen sėmundjet e diabetit, veshkave, zemrės, prostatit, etj
 
0WebMaster283prej 26.05.10 21:45
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tė gjitha mėnyrat pėr tė jetuar mbi 100 vjeē
 
0WebMaster145prej 26.05.10 21:43
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rrezet e diellit efikasė pėr tė evituar shqetėsimet
 
0WebMaster119prej 26.05.10 21:42
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Fruti qė ndalon humbjen e kujtesės
 
0WebMaster140prej 26.05.10 21:41
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bizele, sardele, kivi, zbulohet dieta qė fshin rrudhat
 
0WebMaster162prej 26.05.10 21:40
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sėmundjet e gjakut, kėshilla se si tė kuroheni
 
0WebMaster198prej 26.05.10 21:39
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
100 kėshilla mjekėsore mė me interes pėr ēdo njeri
 
0WebMaster227prej 26.05.10 21:39
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
OBSH: Qytetarėt tė qėndrojnė nė shtėpi. Grimcat bllokojnė frymėmarrjen
 
0WebMaster109prej 26.05.10 21:38
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ėndrra, ndryshimi i vetėm mes gjumit dhe vdekjes
 
0WebMaster143prej 26.05.10 21:37
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kėshilla dhe receta popullore pėr tė luftuar diabetin dhe sėmundjet e zemrės
 
0WebMaster475prej 26.05.10 21:35
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
E qeshura, terapia qė i bėn mirė shėndetit
 
0WebMaster113prej 26.05.10 21:34
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bimėt mjekėsore, frutat dhe perimet qė shėrojnė tė gjitha sėmundjet
 
0WebMaster432prej 26.05.10 21:33
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Si pėrgatitet ēaji pėr 28 fruta kuruese
 
0WebMaster146prej 26.05.10 21:32
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
“Duhani shkakton kancer tė mushkėrive dhe provokon astmėn”
 
0WebMaster164prej 26.05.10 21:30
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Gjithēka qė duhet tė dini pėr 77 sėmundje
 
0WebMaster254prej 26.05.10 21:28
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Eliksiri i jetės i mundshėm nė 2012?
 
0WebMaster103prej 26.05.10 21:27
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Shkaktarėt, simptomat dhe kėshilla kundėr alergjive
 
0WebMaster205prej 26.05.10 21:26
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
55 kėshillat mė tė fundit tė mjekėsisė moderne pėr shėndetin
 
0WebMaster276prej 26.05.10 21:25
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1YouGoDe273prej 28.03.09 23:55
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog