Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Fjalor emrash Shqip - Nje emer shqiptar per femijen tim!Fjalori me emra shqip, te bazuar ne emrat e perdorur nga iliret, arberit dhe shqiptaret brez pas brezi, i pergatitur nga gjuhetaret A. Kostallari, M. Domi, P. Daka, S. Mansaku, Fjalor me emra njerėz
 
10Diana1232prej 16.01.11 5:54
Kristine Elezaj Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
[ Sondazh ]

Qyteti me i bukur?


Qyteti me i bukur?
 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
102Oni Pustina967prej 03.04.11 3:50
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Dasmat shqiptare dhe ceremonite martesore ne Shqiperi!
 
0YouGoDe70prej 01.04.11 2:30
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ėndrra e Ēamėrise - The dream of
 
1YouGoDe74prej 18.01.11 21:45
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Dasmat e zonave te ndryshme Shqiptare
 
3YouGoDe184prej 23.09.10 20:22
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 2Network122prej 14.09.10 19:45
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mal i Zi: Shqiptarėt tė shqetėsuar per pengesat e pėrdorimit tė gjuhės
 
0Jona Koleci83prej 14.09.10 4:44
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sofra qeflinjve
 
1Diana130prej 12.09.10 4:23
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Fjalor emrash Shqip - Nje emer shqiptar per femijen tim!
 
2Jona Koleci277prej 09.09.10 7:03
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Syri i Kalter
 
2WebMaster579prej 03.08.10 7:22
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Harta te territoreve shqiptare.
 
4aNISa381prej 30.12.09 6:21
aNISa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kalate e Shqiperise
 
1aNISa1349prej 30.12.09 6:17
aNISa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 28YouGoDe1563prej 27.03.09 4:49
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog