Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Pėrshėndetje dhe Urime

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Ditėlindjet e anėtarėve

Ditėlindjet e anėtarėveKetu mund te Uroni anetaret qe festojne datelindjen e tyre.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
17 I urojme...
19.02.11 12:50
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com
 
13YouGoDe280prej 06.06.11 12:29
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Lajmėrim:

Merry Christmas


Merry Christmas
 
4YouGoDe402prej 13.12.10 22:49
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Shqiptare votoni per shqiperine Albania
 
0YouGoDe123prej 28.09.10 20:41
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 7, 8]
376Network3168prej 06.06.11 1:55
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
KiSs ......
 
8Denisa67prej 10.04.11 20:31
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pershendes Yllin e forumit elenita
 
33YouGoDe208prej 04.04.11 2:00
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Porosia e zemres !
 
5YouGoDe122prej 19.02.11 11:28
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Puthje KiSs
 
9Angela Martini162prej 14.02.11 21:25
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pershendes elenita
 
26YouGoDe189prej 14.02.11 21:24
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
gjesi
 
16Aldijanaa163prej 15.01.11 5:55
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
URIME DHE GEZUAR VITIN E RI - 2011!
 
2YouGoDe105prej 30.12.10 22:09
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pershendes te gjithe anetaret e forumit ...
 
6Larisa152prej 19.09.10 5:35
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Arta Te Pershendes Yllo
 
4Oni Pustina87prej 14.09.10 21:23
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pershendes Arta !
 
2Angela Martini103prej 10.09.10 19:20
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Gezuar Bajramin !!
 
0Angela Martini94prej 08.09.10 19:53
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pershendetje te gjitheve urime per forumin :)
 
0Oni Pustina101prej 06.09.10 22:45
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pershendetje Larisa
 
6WebMaster130prej 03.08.10 7:11
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 9Larisa115prej 09.07.10 3:40
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pershendetje te gjitheve :)
 
0YouGoDe123prej 21.05.10 19:41
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Gėzuar Vitin E Ri 2010
 
0aNISa207prej 31.12.09 2:49
aNISa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Urime Krishtelindjet / viti Ri
 
2YouGoDe190prej 31.12.09 2:02
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 2unikkatil176prej 25.12.09 6:05
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0Suzana Tomic159prej 22.12.09 3:41
Suzana Tomic Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0aNISa149prej 23.07.09 3:37
aNISa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1Vizitor130prej 29.03.09 4:23
[dj_enigma] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe135prej 27.03.09 3:58
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog