Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Letėrsia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tregime

TregimeTregime ,Poezi,krijime letrare nga POET shqiptar nder Ballkan,dhe ne Bote. ... Pasi unė e kisha humbur shkollėn e mjekėsisė, letėrsia ishte ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
Asnjė mesazh i ri

Ditari

DitariDitari dhėnė ndonjė plagjiari , profan nė letėrsi, por qė ka marrė, megjithatė,. tituj honorifikė nė atė kohė tė mbrapshtė. Familjes i ka mbetur. edhe njė “Ditar” ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
516 Pjese ng...
17.04.11 21:46
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Aforizma

AforizmaKetu mund te shkruani aforizma per shoqerine! ... Hobi: Letersi,note,xhiro me shoqen ... Humor: kam sa per vete ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia botėrore

Letėrsia botėroreGjithcka mbi letersine boterore Letersia boterore Letersia.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
312 10 shkri...
17.04.11 22:18
Denisa Shiko mesazhin e fundit
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Ēfarė libri po lexoni ?
 
1Denisa85prej 11.06.11 21:37
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Nonda Bulku si shkrimtar
 
0YouGoDe109prej 26.02.11 21:16
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Si e treti sėmundja shkrimtarin e madh Franc Kafka
 
0Jona Koleci206prej 08.11.10 22:44
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
100 librat qė duhen lexuar
 
2Oni Pustina184prej 12.09.10 8:52
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
100 vjet vetmi - libri mė i mirė
 
0Oni Pustina254prej 11.09.10 19:23
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Haki Stermilli "Sikur te Isha Djale"
 
4Oni Pustina130prej 11.09.10 19:22
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ndihmė nė Letėrsi
 
0Oni Pustina123prej 11.09.10 19:20
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 3aNISa1901prej 28.03.09 18:28
aNISa Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs