Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Ekonomi & Biznes

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Financa

FinancaGet real-time stock quotes & charts, financial news, currency conversions, or track your portfolio with Google Finance - all for free!
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
11G8-a, taki...
25.05.11 21:42
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Marketingu

MarketinguMarketing U is dedicated to the success of high performing leaders and executives who are ready to take the next step for themselves and their businesses.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
11Ekspertėt:...
28.04.11 5:20
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sistemi bankar

Sistemi bankarSistemi bankar ne Shqiperi funksionon me dy nivele. ... Niveli i dytė bankar nė Shqipėri. Bankat e nivelit te dyte ne shqiperi funksionojne ne baze te ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
Asnjė mesazh i ri

Ekonomia boterore

Ekonomia boteroreFMN parashikoi njė rėnie tė madhe tė ekonomisė botėrore nė njė raport tė zymtė tė mėrkurėn, por "rreziku i njė Depresioni tė Madh ėshtė gati ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
11Polonia sk...
25.05.11 21:38
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prodhimi dhe infrastruktura

Prodhimi dhe infrastrukturaDrejtoria e politikave te prodhimit dhe tregjeve bujqesore .... siguria ushqimore dhe mbrojtja e konsumatorit, infrastruktura e ujitjes dhe kullimit, ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
00
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster715prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Prezantohen mundėsit pėr investime nė mbeturina
 
0YouGoDe39prej 25.05.11 21:34
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Gjoba pėr naftėtarėt
 
0Denisa36prej 17.04.11 23:51
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
A ju pėlqen arkitektura dhe inxhinieria???
 
0Denisa35prej 17.04.11 23:10
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Arkitektura italiane nė Korēė
 
0Denisa45prej 17.04.11 23:09
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
A do tė anėtarėsohet gjatė kėtij viti Kosova nė BERZH?
 
0WebMaster74prej 04.01.11 21:25
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rriten ēmimet nė vendet e eurozonės
 
0WebMaster50prej 04.01.11 21:23
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tregjet financiare evropiane shėnojnė rritje
 
0WebMaster56prej 04.01.11 21:22
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1YouGoDe1005prej 28.03.09 22:11
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe134prej 28.03.09 21:41
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe125prej 28.03.09 21:40
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe112prej 28.03.09 21:39
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog