Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Lidington: Kriza bllokoi integrimin
 
0YouGoDe75prej 09.06.11 0:14
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Berisha nė Shkodėr nderon dėshmorėt e demokracisė
 
0Angela Martini46prej 02.04.11 10:19
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tiranė, dy nė pranga pėr shpėrndarje droge
 
0WebMaster50prej 04.01.11 22:53
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kosovarėt kėrkojnė nėnshtetėsinė shqiptare
 
0YouGoDe92prej 14.11.10 3:34
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Malmstrom: Sot festė, nesėr kujdes…
 
0YouGoDe83prej 14.11.10 3:33
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Autobusi bie nga 100 metra lartėsi, 9 tė vdekur, 41 tė plagosur
 
0Jona Koleci95prej 08.11.10 23:20
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vizat, sot miratohet amendamenti i Fajon
 
1YouGoDe98prej 28.09.10 9:42
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Seks dhe drogė pėr tė miturit, mėsueset nė burg
 
0YouGoDe133prej 23.09.10 21:53
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vajza e Kidman, kėndon nė moshėn 2 vjeēare
 
0YouGoDe92prej 23.09.10 21:53
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Britani, Elisa Doolittle “pushton” ishullin
 
0YouGoDe99prej 23.09.10 21:52
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bode takim me pėrfaqėsuesit e tregtarėve
 
0YouGoDe89prej 23.09.10 21:50
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kasat, tregtarėt para Financave nė takim me Boden
 
0YouGoDe80prej 23.09.10 21:43
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0Network86prej 20.09.10 7:22
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Himarė, pėrkujtohet Guma, mesha nė gjuhėn greke
 
0YouGoDe90prej 19.09.10 7:21
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Diplomati grek takon Berishėn pėr vrasjen e minoritarit, kufirin detar dhe vitin 2014
 
0YouGoDe84prej 19.09.10 7:17
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
PS: Nėse LSI mbėshtet qėndrimin e PS, tė mbrojė e votojė propozimin nė kuvend
 
0YouGoDe80prej 19.09.10 7:16
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
PS: Kryeministri gėnjeu, ekspozita, u ble nga pushtetarėt, jo pronarėt
 
0YouGoDe68prej 19.09.10 7:15
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
LSI: Qėndrimi i Gramoz Rucit, sinjal pozitiv. PS tė integrohet dhe tė kontribuojė realisht
 
0YouGoDe71prej 19.09.10 7:13
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Haxhinasto-Mcllwham, vlerėsojnė bashkėpunimin dhe kontributin nė procesin e integrimit nė BE
 
0YouGoDe65prej 19.09.10 7:12
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Viziton nesėr Shqipėrinė, kryetarja e Dhomės sė Lordėve nė Britani
 
0YouGoDe78prej 19.09.10 7:11
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Turi nė rrethe, Rama sot takim nė Sarandė
 
0YouGoDe92prej 19.09.10 7:09
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Aksident n Elbasan-Peqin, 5 t plagosur
 
0YouGoDe99prej 01.08.10 21:16
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ndėshkimi, u pritet uji
 
0YouGoDe90prej 01.08.10 21:14
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ballkani | 01.08.2010
 
0YouGoDe95prej 01.08.10 21:09
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Greqi, 4 shqiptarė nė pranga
 
0YouGoDe120prej 01.08.10 21:07
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Raporti pėr vizat, i dorėzohet qeverisė
 
0YouGoDe88prej 01.08.10 21:05
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ndotja nė Vlorė, pezullohet kompania
 
0YouGoDe119prej 07.07.10 4:24
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pensionet, ‘kurthi’ i skemės
 
0YouGoDe93prej 07.07.10 4:23
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tė majtėt europianė: Tė zgjidhet shpejt kriza
 
0YouGoDe83prej 07.07.10 4:22
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ligjet, mazhoranca djeg Sokol Ēomon
 
0YouGoDe82prej 07.07.10 4:08
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Aksident nė aksin Lezhė-Shkodėr 5 tė plagosur
 
0YouGoDe111prej 28.06.10 7:14
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Berisha: 1 vit mė parė votuam tė lire, kjo prova pėr integrimin
 
0YouGoDe84prej 28.06.10 7:12
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Lushnje, dhunohet seksualisht e mitura arrestohet 42 vjecari
 
0YouGoDe108prej 28.06.10 7:11
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
OSSH, presion KESH-it per borxhet e shtetit
 
0YouGoDe100prej 23.05.10 21:55
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kucove, shkrihen ndermarrjet, largohen 150 punetore
 
0YouGoDe124prej 23.05.10 21:54
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ndertimoret: Do te shkaterrojme 200 ndertesa
 
0YouGoDe110prej 23.05.10 21:53
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Terri ne Qemal Stafa, nisin hetimet
 
0YouGoDe175prej 20.01.10 21:31
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Malltezi dorehiqet nga projekti i BB
 
0YouGoDe167prej 15.01.10 23:47
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Meta: Opozita rrit efikasitetin ne Kuvend
 
0YouGoDe100prej 15.01.10 23:46
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rama: PS nuk e ndryshon axhenden politike
 
0YouGoDe99prej 15.01.10 23:45
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
PĆ«rmbytjet, sondazhi ā€œkorrieri.comā€: Faji kryesor i qeverisĆ«
 
0YouGoDe102prej 15.01.10 23:42
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mali i Zi, marrėdhėnie diplomatike me Kosovėn
 
0YouGoDe97prej 15.01.10 23:40
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Protesta e "Vetėvendosjes" ndėrpret fjalimin e Kelmendit
 
0YouGoDe95prej 15.01.10 23:37
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ekstradohet nga Londra i kerkuari per vrasje
 
0YouGoDe130prej 15.01.10 23:35
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bie niveli i ujit ne Fierze dhe Koman
 
0YouGoDe110prej 15.01.10 23:35
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Festat, trafiku nė kaos nė Tiranė
 
0YouGoDe183prej 30.12.09 5:21
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vizat, Spanja mbėshtet Shqipėrinė
 
0YouGoDe120prej 30.12.09 5:20
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kriza, me te prekur sherbimet, ndertimi e industria
 
0YouGoDe116prej 30.12.09 5:19
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Shqiptaret refuzojne vaksinen
 
0YouGoDe100prej 30.12.09 5:18
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pasaportat e reja, emigrantet stepen
 
0YouGoDe141prej 30.12.09 5:17
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog