Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Onews Aktualiteti

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Analiza

AnalizaAnaliza (greq. ανάλυση - analisi = zgjidhje) ėshtė njė ndarje e njė lėnde tėrėsore ose mendore nė pjesėt e saj pėrbėrėse pėr studim tė veēuar. ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
66Kopjet ......
02.04.11 10:56
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shtypi Ditės

Shtypi  DitėsShtypi Shqiptar Online , Gazeta Shqiptare Online Nė faqen MireSeVini.Org mund tė lexoni cdo ditė gazeta shqiptare , kosovare , maqedonase nė formatin .pdf , sigurisht FALAS.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
8687Lidington:...
09.06.11 0:14
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mediat Shqiptare

Mediat ShqiptareMedia shqiptare online,gazeta shqiptare online,media shqiptare ne internet,24 ore news,AGJENSI LAJMESH 24 Ore Online,Albanian Mail,Gazeta Shqiptare Britanin ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
1718Tragjedia ...
14.11.10 3:21
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajme nga Kosova

Lajme nga KosovaTė gjitha video lajmet. Lajmet e fundit; Me te lexuarat ... Kosova dhe Serbia nuk duhet tė shkėmbejnė territore e as popullatėn, por tė bisedojn pėr ... zvogėlon rrezikun nga sulmet nė tru pėr 48 pėr qind dhe nga infarkti i miokardit. ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
57urime pres...
08.04.11 22:51
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajme kulturore

Lajme kulturoreYouGoDe Mbulon me lajme tė gjithė shqipėrinė dhe rajonin, ajo i pėrfshin tė gjitha kategoritė: ... Ambasadori Amerikan Xhon Uidhers dhe Ministri i Kulturės, ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
58“The Roomm...
28.04.11 5:03
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Korēė, plagoset me thikė 39-vjeēari
 
0YouGoDe43prej 25.05.11 21:48
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bovilla qė i pimė ujin pa siguri, bagėtitė e mbeturinat nė liqen
 
0YouGoDe34prej 21.04.11 19:48
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vėzhguesit vendorė: Incidentet krijuan klimė tensioni
 
0YouGoDe30prej 21.04.11 19:31
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Projekt i BE-sė pėr ndihmė teknike nė Kuvendin e Maqedonisė
 
0Denisa33prej 17.04.11 23:28
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Aksident i rėndė nė Rinas, plagosen katėr femra
 
0YouGoDe31prej 31.03.11 11:26
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Toros: Pas fotove nudo tė Ervinit, do shihni edhe tė miat
 
0entela56prej 13.03.11 22:46
entela Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bamir Topi: Situata aktuale, e patolerueshme
 
0YouGoDe44prej 01.02.11 21:56
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vajza e Gascoigne bėn bujė si modele
 
0WebMaster73prej 04.01.11 22:43
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Parlamenti i Italisė vendos sot pėr fatin politik tė kryeministrit Berlusconi
 
0YouGoDe68prej 13.12.10 23:41
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rezarta Shkurta pėrlotet nė skenė
 
0YouGoDe112prej 20.11.10 23:26
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Edi Rama martohet fundjavėn e ardhshme
 
1Jona Koleci133prej 17.10.10 10:10
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Genta Ismajli, S’mė tremb presioni i RTK, do bėj klipe edhe mė hot
 
0YouGoDe118prej 27.09.10 8:10
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Topi fjalim ne OKB Thirrje per njohjen e Kosoves
 
0YouGoDe102prej 23.09.10 21:47
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Klinton-Haxhinastos SHBA prane Kosoves
 
0YouGoDe71prej 23.09.10 21:46
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mė mirė bionde apo brune? Dilema e radhės pėr Afėrditėn..
 
5YouGoDe113prej 18.09.10 7:28
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sinan Hoxha, nė plazh me tė dashurėn lakuriq ama me gjoks jashtė?!
 
4Oni Pustina921prej 18.09.10 5:49
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Princi dhe Elia nė kėrkim tė intimitetit
 
1Oni Pustina93prej 16.09.10 8:21
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Miss Albania s’ka krizė!
 
0Oni Pustina109prej 16.09.10 6:53
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Zef Balbona
 
0Oni Pustina78prej 16.09.10 6:50
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
5 Modelet Shqiptare me te njohur jashte vendit
 
0Oni Pustina214prej 16.09.10 6:22
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Teuta Krasniqi & Blero duke kercyer diten e dasmes
 
0Oni Pustina328prej 16.09.10 6:09
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Explorer 9, tani interneti mė i bukur dhe mė i lehtė
 
0Oni Pustina91prej 16.09.10 6:01
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Casillas: Nuk kam tradhėtuar tė dashurėn
 
0Oni Pustina89prej 16.09.10 6:00
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Cmimi pėr dashurinė e re? Humbet dy miq
 
0Oni Pustina86prej 16.09.10 5:59
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
“Piratėt e Karaibeve”, Cruz “pret” disa skena
 
0Oni Pustina104prej 16.09.10 5:58
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Talasemia, pacienti kurohet me terapi gjenetike
 
0Oni Pustina96prej 16.09.10 5:57
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Spears fejohet me Trawick?
 
0Oni Pustina143prej 16.09.10 5:56
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
“Kodi i Da Vinēit”, intriga dhe mister 16/09/2010 18:40
 
0Oni Pustina102prej 16.09.10 5:54
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Opus Dei edhe nė Shqipėri?
 
0Oni Pustina90prej 16.09.10 5:52
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Modelja e Playboy kėrkon tė hidhet nga avioni
 
3Jona Koleci136prej 15.09.10 6:40
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Venezia, triumfon Sofia Coppola
 
1Jona Koleci78prej 12.09.10 22:03
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Johnny Depp, aktori mė i paguar nė Hollywood
 
0Jona Koleci84prej 11.09.10 23:37
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Turqia voton sot pėr ndryshimet kushtetuese
 
0Jona Koleci92prej 11.09.10 23:28
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Biznesi kundėr ligjit: Diskriminohemi para tė huajve
 
0Jona Koleci82prej 11.09.10 23:27
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Elbasan, 22 vjecari vritet nė mes tė qytetit
 
0Jona Koleci107prej 11.09.10 23:20
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
iPhone jailbreake nuk paraqet shkelje te ligjit
 
0Oni Pustina95prej 09.09.10 5:46
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Perplasja me policine ndalohet ne klase 16-vjecari
 
0Oni Pustina93prej 09.09.10 5:44
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Policia ne mbledhje te informacioneve rreth vrasjes ne Mitrovice
 
0Oni Pustina142prej 09.09.10 5:43
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bajrami Topi Kushte per besimtaret
 
0Oni Pustina86prej 09.09.10 5:43
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Topi Xhami e re jo me falje rrugeve
 
0Oni Pustina75prej 09.09.10 5:42
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ne burg atje ku besimi eshte gjithcka
 
0Oni Pustina96prej 09.09.10 5:41
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ndjekje penale per abuzime ndaj 6 zyrtareve
 
0Oni Pustina91prej 09.09.10 5:40
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Luante kukafshehtialarm per pengmarrje
 
0Oni Pustina116prej 09.09.10 5:40
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Greta Koēi hap radion e saj private
 
0YouGoDe143prej 04.09.10 4:33
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kara DioGuardi Officially Out At 'American Idol'
 
0Jona Koleci138prej 04.09.10 4:24
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
U prezantua Trajneri i ri Agim Canaj
 
0WebMaster100prej 01.09.10 5:28
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Anjeza Branka: Skenat sensuale tė klipit, me tė dashurin
 
1YouGoDe199prej 01.09.10 1:41
sexy_boyy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sa keq kur i ke tė vogla bikinit
 
1YouGoDe1000prej 31.08.10 10:18
sexy_boyy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Liridona Preniqi: Krenohem me famėn time nė botė
 
0YouGoDe136prej 30.08.10 21:43
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Enxhi Kamenica: Nuk jam shtatzėnė me Noizyn
 
0YouGoDe185prej 30.08.10 21:42
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog