Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Fatmire Bajramaj nė finalen e Ligės sė Kampionėve
 
0Denisa94prej 17.04.11 23:36
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Iran, ekzekutohet vrasėsi nė vendin e krimit
 
0WebMaster68prej 04.01.11 22:52
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Chavez: Mė pak taksa falė naftės
 
0WebMaster46prej 04.01.11 22:51
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kinė, prototip i avionit tė parė tė padukshėm
 
0WebMaster43prej 04.01.11 22:50
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Smith: Hollbruku, “kala e diplomacisė sė SHBA-ve
 
0YouGoDe79prej 13.12.10 23:40
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kolumbi, 30 tė zhdukur nga rrėshqitja e tokės
 
1YouGoDe127prej 28.09.10 9:42
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
"Italia? Vendi i picės, mafias, pastės dhe skuterave"
 
1YouGoDe101prej 28.09.10 9:40
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 1Bambolita128prej 17.09.10 5:28
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
KE: Shqipėria, progres pėr vizat
 
0aleks84prej 14.09.10 6:56
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Chelsea e Marc thonė “po”
 
0YouGoDe102prej 01.08.10 21:36
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
A kanė SHBA-tė dhe Evropa tė njėjta vlera?
 
0YouGoDe105prej 08.07.10 3:32
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Polonia ekstradon nė Gjermani njė agjent tė dyshuar tė Mossadit
 
0Larisa89prej 08.07.10 2:33
Larisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Greqia i jep Brukselit planin ekonomik
 
0YouGoDe176prej 15.01.10 23:56
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
SHBA, pranė njė marrėveshje pėr reformėn nė shėndetsi
 
0YouGoDe119prej 15.01.10 23:56
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Klinton viziton sot Haitin e shkatėrruar
 
0YouGoDe115prej 15.01.10 23:55
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0aleks162prej 20.07.09 5:59
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe128prej 10.07.09 2:27
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe109prej 28.03.09 22:41
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe119prej 28.03.09 22:40
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog