Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Tekste te ndryshme kengesh shqiptare!
 
1YouGoDe145prej 11.06.11 21:26
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Imagine Of You - Anjeza Shahini
 
2YouGoDe130prej 02.10.10 8:02
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ardit Gjebrea - KUR TE JESH MERZITUR SHUME
 
0YouGoDe83prej 28.09.10 20:12
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Francesk Radi dhe Marisa Ikonomi - Telefonate zemrash
 
0YouGoDe112prej 28.09.10 20:07
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Elita 5 - E urrej shiun
 
0YouGoDe81prej 28.09.10 20:04
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Djemte e detit - Jo tani
 
0YouGoDe89prej 28.09.10 20:02
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Aleksander Gjoka - Dite Dimri
 
0YouGoDe104prej 28.09.10 19:56
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog