Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster709prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Tuna: Jam ndarė nga Rilindi
 
0YouGoDe57prej 03.06.11 20:48
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Noizyn nuk e lėnė rehat as nė TUALET
 
0Jona Koleci172prej 06.12.10 20:07
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Carrie Minter Lagree, bukuroshja me trashėgimi tė gjerė
 
0WebMaster298prej 18.11.10 6:54
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pamela Anderson nė BB indian
 
0WebMaster134prej 18.11.10 6:42
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rihana, mos e ka tepruar shumė me provokimet?!
 
0WebMaster119prej 18.11.10 6:37
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Altuna Sejdiu – Tuna foto seksi
 
0WebMaster242prej 18.11.10 6:27
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Breanne Benson, foto nga pornostarja e pare shqiptare
 
0WebMaster371prej 18.11.10 6:23
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Lorena, shqiptarja e fotove nudo
 
2Jona Koleci429prej 14.11.10 8:23
bardh dema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Arnita Beqiraj s'do tė pozonte nudo
 
0YouGoDe221prej 14.11.10 3:13
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Elsa Lila 5 muajsh shtatzėnė
 
0YouGoDe131prej 14.11.10 3:10
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Eliza Hoxha: 'Nuk mund t'i mbyll sytė para deformimeve nė muzikė'
 
0YouGoDe99prej 14.11.10 3:09
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Modeli qė 'pushton' skenat e Kosovės
 
0YouGoDe121prej 14.11.10 3:07
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Zana Krasniqi, pozon lakuriq
 
0YouGoDe153prej 14.11.10 3:03
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ēiljeta kėndon nė Pub me Marselin, zbulimin e Aurelės
 
0YouGoDe123prej 14.11.10 3:02
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
“Dancing with the stars Albania 2″ emrat paraprake te konkurenteve
 
0YouGoDe109prej 14.11.10 3:00
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Adelina Ismaili si Megan Fox
 
0Jona Koleci135prej 07.11.10 23:49
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Hueyda, e dashuruar me kirurgun italian Bruno
 
0WebMaster103prej 04.11.10 5:14
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vidhen Greta dhe Eni Koci nė ‘Facebook’
 
1YouGoDe130prej 01.11.10 6:28
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pirro Ēako dhe Vesa Luma sjellin pėr herė tė parė nė kėngė njė moment masturbimi
 
1Jona Koleci149prej 31.10.10 5:11
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Fjolla Morina dhe Adelina Tahiri puthje lesbike nė after party
 
1Jona Koleci235prej 31.10.10 5:09
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rozana Radi, puthja e parė nė publik me tė dashurin britanik
 
1Jona Koleci191prej 31.10.10 5:01
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Arta Bajrami dhe gjoksi i saj shperthyes
 
0Jona Koleci187prej 30.10.10 22:39
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Aurela: Vetėm njė minutė pėr tė menduar rreth Marselit
 
1Jona Koleci112prej 17.10.10 10:13
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
 
1Jona Koleci209prej 17.10.10 10:12
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Jonida Maliqi: Kjo jam unė...
 
0Jona Koleci106prej 16.10.10 22:28
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Fustani jo i pėrshtatshėm i Dafina Zeqirit
 
2YouGoDe164prej 02.10.10 5:25
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tuna e martuar, por me mendjen te femrat
 
0YouGoDe156prej 26.09.10 6:15
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tuna e martuar, por me mendjen te femrat
 
0YouGoDe79prej 26.09.10 6:11
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Leonora Jakupi duet me kėngėtarin Ramadan Krasniqi
 
0YouGoDe201prej 24.09.10 22:32
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Argjentina Ramosaj: Koha pėr njė baladė “Made in Flor Mumajesi”
 
0YouGoDe91prej 24.09.10 22:30
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rozi Radi pėrsėri nė luftė me Rezi Shkurtėn
 
0YouGoDe168prej 23.09.10 21:17
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kėngėtarja serbe i vjedh kėngėn Leonora Jakupit
 
0YouGoDe82prej 23.09.10 20:57
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Seldi: Jam gati tė pėrballem me Domenikėn kur tė dojė
 
0YouGoDe115prej 19.09.10 6:38
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vesa Luma si Adoleshente…
 
4YouGoDe151prej 18.09.10 5:43
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Nora Istrefi nuk ka ndėr mend tė martohet
 
0YouGoDe126prej 17.09.10 6:34
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Gjyste Vulaj, “magnet” pėr kurbetēinjtė
 
0YouGoDe232prej 17.09.10 6:31
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Dafina Zeqirit i eshte shqepur fustani…
 
0Angela Martini113prej 14.09.10 22:34
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rozana reklamon gjoksin
 
0Jona Koleci177prej 11.09.10 23:52
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Domenika, gati tė pėrballet me Sinanin nė gjyq
 
0WebMaster156prej 15.08.10 5:13
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tuna bėhet imazh i “Golden Rose”
 
0WebMaster177prej 15.08.10 5:12
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
RRĖFEHET OLTA…
 
0WebMaster185prej 15.08.10 5:09
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rozana Radi, Domenika Shpifi paturpesisht
 
0WebMaster190prej 09.08.10 4:15
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Erioni dhe Bertina, ndėrrojnė ambientin
 
0WebMaster175prej 09.08.10 4:14
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sinan Hoxha: E vėrteta e fotove tė mia nė plazh me Seldin
 
0WebMaster169prej 09.08.10 4:13
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Sinan Hoxha: Jam heteroseksual, s’kam asgjė me komunitetin “gay”
 
0WebMaster162prej 09.08.10 4:12
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Elvana Gjata, bionde dhe ‘punk girl’ nė klipin e ri “Mamani nejen”
 
0WebMaster178prej 09.08.10 4:11
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Seldi: U ndava nga Domenika, sepse abortoi fėmijėn
 
0WebMaster142prej 04.08.10 21:09
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Gjyste Vulaj, njė dekadė nė skenė
 
0WebMaster311prej 04.08.10 21:04
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Olta Sheta sė shpejti nė Top Channel
 
0WebMaster150prej 03.08.10 6:01
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Seldi pranon ndarjen me Domeniken
 
0WebMaster120prej 03.08.10 5:59
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog