Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Dokumentar mbi turizmin dhe arkeologjine Shqiptare!!
 
0Angela Martini284prej 14.09.10 22:29
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Harta te territoreve shqiptare.
 
0Jona Koleci248prej 10.09.10 20:37
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Te shetisim neper Shqiperi!
 
13Jona Koleci595prej 10.09.10 20:31
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare
 
2Jona Koleci194prej 10.09.10 20:15
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vendet per tu vizituar ne Shqiperi
 
0Jona Koleci171prej 10.09.10 20:12
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
........................................................................
 
1kejla110prej 28.03.11 1:53
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Shqipėria e madhe, sė shpejti???
 
0Jona Koleci167prej 15.02.11 0:54
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bukurite natyrore te Rugoves
 
0YouGoDe69prej 18.01.11 21:35
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Restaurohet kalldrėmi 300 vjecar nė Gjirokastėr
 
0YouGoDe51prej 18.01.11 21:17
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Nė Dibėr tė Madhe
 
1YouGoDe75prej 18.01.11 21:09
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
28-29 nentori (Pavarsia e Shqiperise)
 
0Jona Koleci139prej 28.11.10 22:09
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Xhamia e Pashės nė Tetovė
 
0YouGoDe211prej 16.11.10 22:55
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Dy poezi per Nenen Shqiperi!
 
2YouGoDe160prej 16.10.10 21:45
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bregu shqiptar nė 10 zbulimet mė tė mėdha nė botė
 
1YouGoDe209prej 19.09.10 7:44
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ksamili, rruga pėr nė parajsėn e Jonit dhe ferri
 
3Jona Koleci275prej 10.09.10 20:09
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Shqiperia, Atdheu yne!
 
0WebMaster163prej 03.08.10 3:05
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pushimet e verės kryeqytetasit preferojnė brigjet e Jonit
 
1YouGoDe130prej 01.08.10 22:19
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Pogradec, klima e freskėt dhe liqeni tėrheqin turistė tė shumtė
 
0YouGoDe125prej 01.08.10 22:15
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Biblioteka publike "SHEVQET MUSARAJ" VLORE
 
0Larisa163prej 08.07.10 20:41
Larisa Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com