Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Horoskopi Ditor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Horoskopi Ditor   10.02.09 17:31

DashiDemiBinjakėtGaforrjaLuaniVirgjėreshaPeshorjaAkrepiShigjetariBricjapiUjoriPeshqit
Nese nuk mundeni mė, merrni 10 minuta pushim dhe bėni njė shėtitje , pastaj kthehuni nė zyrė dhe rifilloni nga e para do jetė mė e thjeshtė. . Nėse ka ndonjė problem jot ė dukshėm nė sipėrfaqe, por qė qėndron brėnda prej kohėsh , ka ardhur momenti qė tė flisni me partnerin

SHBA - GATES: BRENDA PAK DITĖVE OBAMA VENDOS DĖRGIMIN E TRUPAVE SHTESĖ NĖ AFGANISTAN10-02-2009
Presidenti amerikan, Barack Obama do tė marrė brenda pak ditėve njė vendim pėr dėrgimin e menjėhershėm tė trupave shtesė nė Afganistan,...
Lexo lajmin e plotė


KOSOVĖ - SERBĖT NĖ VERI TĖ MITROVICĖS PROTESTOJNĖ KUNDĖR FSK-sė DHE EULEX-it10-02-2009
Mė se 2 000 serbė protestuan sot nė veri tė Mitrovicės kundėr Forcės sė Sigurisė sė Kosovės dhe vendosjes sė EULEX-it nė dog...
Lexo lajmin e plotė


KOSOVĖ - SPARKS: BRITANIA MBĖSHTET FSK-nė10-02-2009
Ambasadori i Britanisė sė Madhe nė Prishtinė, Andrju Sparks nė njė takim me ministrin e Forcės sė Sigurisė sė Kosovės (FSK), Fehmi Mujota&nb...
Lexo lajmin e plotė


PUBLIKOHEN PROCEDURAT E APLIKIMIT PĖR PROVIMET E MATURĖS10-02-2009
Ministria e Arsimit dhe Shkencės, nė kuadėr tė pėrgatitjeve pėr zhvillimin e provimeve tė Maturės Shetėrore 2009, do tė miratojė deri mė...
Lexo lajmin e plotė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Horoskopi Ditor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Argėtim, Zbavitje dhe Lojra :: Kuriozitete te ndryshme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog