Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Prishtinė, protestė nė mbrojtje tė shamisė sė kokės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Prishtinė, protestė nė mbrojtje tė shamisė sė kokės   03.06.10 22:27

Arlinda
Zekaj ėshtė ndaluar tė shkojė nė shkollė me shami koke, sipas traditės
islame. Zekaj ndjek shkollėn e mesme nė Ferizaj.
Para ndėrtesės sė Qeverisė sė Kosovės sot ėshtė protestuar nė shenjė
kundėrshtimi me pėrjashtimin nga shkolla tė 16 vjeēares, Arlinda Zekaj.
Zekaj ėshtė ndaluar tė shkojė nė shkollė me shami koke, sipas traditės
islame. Zekaj ndjek shkollėn e mesme nė Ferizaj. Protestuesit mbanin nė
dorė parrullat “Stop diskriminimit” dhe “Mbulimi i mendjes ėshtė i
ndaluar, jo i kokės”.
Kushtetuta e Kosovės i garanton liritė fetare,
por nuk lejon shaminė e kokės apo simbolet e tjera fetare nė shkollat
publike tw cilat konsiderohen laike.

ikubal

Ndiqni videon e protestės: http://www.top-channel.tv/video.php?id=15109

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Prishtinė, protestė nė mbrojtje tė shamisė sė kokės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Portali i forumit-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | Society and Culture | Beauty, Celebrities, Fashion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com