Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Zbulohet viagra pėr femra

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Zbulohet viagra pėr femra   03.06.10 23:10


Shkencėtarėt amerikanė, janė nė prag tė njė zbulimi revolucionar,
viagrėn pėr femra.
Pėr meshkujt ekzistojnė viagra dhe tableta tė tjera tė ngjashme, por
bari pėr rritjen e potencės sė femrave ende nuk ka. Pėr shkak tė faktit
se shumė femra luftojnė me mungesė tė dėshirės pėr seks, njė ekip i
shkencėtarėve amerikanė (sigurisht shumica prej tyre femra) janė duke
hulumtuar nė gjetjen e ‘viagrės’ femėrore.

Rapid Medical Research ėshtė duke hulumtuar tek femrat njė bar tė
ēuditshėm, tė quajtur Libi-Gel. Kjo ėshtė njė preparat i pėrpunuar nga
testosteroni, me tė cilin pacientet ēdo ditė do t’i pastrojnė duart -
njė mėnyrė mjaft interesante pėr tė nxitur dėshirės pėr seks.

Dr. Wulf Utian, kryesori i kėtyre hulumtimeve, thotė se geli ėshtė i
dedikuar pėr secilėn femėr, e cila dikur ka pasur dėshirė seksuale, dhe e
cila me kalimin e kohės ėshtė zvogėluar.

Libi geli nė bazė tė funksionit ėshtė i ngjashėm me leukoplastet me
testosteron, tė cilėt tashmė janė dėshmuar si efektive nė nxitjen e
dėshirės seksuale femėrore. Sa do tė jetė i suksesshėm geli, do tė
kuptojmė pas gjysmė viti.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Zbulohet viagra pėr femra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog