Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ingrid Gjoni nis verėn me 200 km/orė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Ingrid Gjoni nis verėn me 200 km/orė    28.06.10 7:05Takimet
me tė janė gjithmonė mbresėlėnėse dhe shumė interesante madje. Kėtė
herė kėngėtares seksi, Ingrid Gjoni, i lindi ideja qė intervistėn pėr
klipin e ri ta realizonim nė makinėn e saj tip “Touareg”. Duke qenė se
e jeton jetėn plot dinamizėm, kėrkon qė ēdo minutė e saj tė
shfrytėzohet nė mėnyrė sa mė tė efektshme. Ėshtė gjithmonė nė lėvizje,
ka gjithmonė njė punė pėr tė bėrė dhe si pasojė koha nuk i premton qė
tė ndalojė nė bare a restorante tė ndryshme pėr tė dhėnė intervista...
E tillė do tė vijė edhe sot nė “Bluetooth” pėr t’i transmetuar edhe
lexuesit adrenalinėn qė shoqėron gjithmonė jetėn e saj. Klipi i ri do
tė jetė pa diskutim njė ndėr klipet mė tė pėlqyera tė kėsaj vere.
Xhirimet pėr tė, kanė zgjatur plot 12 orė pa ndėrprerje dhe janė
realizuar nė Gjirin e Lalzit. Klipi do tė ketė 4-5 skena tė ndryshme
dhe do tė na sjellė nė secilėn prej tyre njė Ingrid tė ndryshuar. Edhe
kėtė herė kėngėtarja Gjoni, look-un e saj ja ka besuar stilistes
Rezarta Skifteri dhe artistes sė make-up-it, njėkohėsisht stiliste e
flokėve nė kėtė klip, Frida, e cila a qenė gjatė tėrė xhirimeve tė
klipit nė dispozicion tė Ingridit, sė bashku me njė ekip prej 6
vajzash. Siē e shihni dhe nga fotot qė sjellim ekskluzivisht nė
“Bluetooth”, Ingridi nė kėtė klip do tė vijė me flokė tė shkurtėr.
Publikuar mė 28/06/10

Kategori: Spektakėl & Kulturė
wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Ingrid Gjoni nis verėn me 200 km/orė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog