Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Aksident nė aksin Lezhė-Shkodėr 5 tė plagosur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Aksident nė aksin Lezhė-Shkodėr 5 tė plagosur   28.06.10 7:14

Aksident nė aksin Lezhė-Shkodėr 5 tė plagosur

LEZHĖ-
Aksident automobilistik me njė bilanc 5 tė plagosur ka ndodhur pasditen
e sė hėnės nė superstraden Lezhė-Shkodėr. Nė orėn 15:30 nė afėrsi tė
fshatit Dajc tė Lezhės njė automjet tip Volsvagen me targa TR 3993D qė
drejtohej nga shtetasi Prekė Gjoka ka tentuar tė parakalojė njė kamion
nė mėnyrė tė gabuar. Tė dy kėto automjete po lėviznin nė drejtim tė
Lezhės. Si rezultat i parakalimit tė gabuar dhe e lėvizjes me shpejtėsi
Volsvageni ėshtė pėrplasur me automjetin tip Benz Mercedes me targa SH
4623C qė drejtohej nga shtetasi Arben Loku, qė po lėvizte nė drejtim tė
Shkodrės.

Nga pėrplasja e kėtyre 2 automjeteve janė dėmtuar
rėndė drejtuesi i Volsvagenit Prekė Gjoka 60 vjec si edhe Zojė Gjoka 54
vjece qė po udhėtonte nė kėtė automjet. Gjithashtu kanė marrė dėmtime
tė lehta pa rrezik pėr jeten edhe drejtuesi i benzit dhe dy shtetas
italianė pikėrisht, Arben Loku 44 vjec, Giovani Altovilla 42 vjec si
edhe Alesio Jantola 40 vjec tė cilėt janė derguar nė spitalin e Lezhės,
ndėrsa ciftiGgjoka nė drejtim tė spitalit Ushtarak tė Tiranės.
(m.a/News24/BalkanWeb)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Aksident nė aksin Lezhė-Shkodėr 5 tė plagosur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog