Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Dafina: Producenti i Rihanna nė kėngėn time tė re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Dafina: Producenti i Rihanna nė kėngėn time tė re    28.06.10 7:22

Dafina: Producenti i Rihanna nė kėngėn time tė renjė intervistė pėr Bluetooth kėngėtarja Dafina Zeqiri tregon mbi
bashkėpunimin qė pati me producentin e Cameron Diaz, apo me koreografin
e Britney Spears, nė videoklipin e kėngės “Rock this club”. Sė fundmi
ka realizuar klipin e kėngės “Rock this club”, njė kėngė nė gjuhėn
angleze pasi sic shprehet ajo “cdo kėngėtar e ka ėndėrr qė kėngėt e tij
tė transmetohen dhe nė stacione tė huaja”. Zeqiri rrėfen nė intervistė
se pėr kėngėn e re, producenti Shaneal sė bashku me kompozitorin qė ka
finalizuar kėngėn, Lazi Boi, kanė bashkėpunuar mė parė me kėngėtaren e
mirėnjohur Rihanna. “Janė tė shumtė njerėzit tė cilėve u detyrohem njė
faleminderit tė madhe: i pari dhe mė i rėndėsishmi ėshtė Krenari
(Keni), qė mė ka ndihmuar pafundėsisht shumė, si dhe shumė njerėz tė
tjerė, tė afėrm e miq tė tij”, thotė Dafina duke shtuar ndėr tė tjera
se nė art nuk sheh konkurrencė por respekton koleget.
“Aspak, sepse i respektoj sė shumti kolegėt e mi. Pėr mua, tė gjithė
kanė vendin e vet, tė gjithė kanė stilin e vet. Unė krenohem me
sukseset e kolegėve tė mi, lumturohem pėr ta, sepse ne jemi shqiptarė
dhe duhet ta pėrkrahim njėri-tjetrin!”.wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Dafina: Producenti i Rihanna nė kėngėn time tė re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs