Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Inis Gjoni me Artan Imamin, motivi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Inis Gjoni me Artan Imamin, motivi    28.06.10 7:32Nuk kane mbetur gjate sekret surprizat e spektaklit “Miss Shqiperia
2010”. Ne kete edicion te 12-te te konkursit te organizuar nga Petri
Bozo, do te konkurrojne ne Kalane e Gjirokastres, mbremjen e 1
korrikut, 32 vajza te perzgjedhura nga 450 pretendente te paraqitura ne
zyrat e “Deliart Association”.

Nderkohe qe kete vit Petri Bozo
ka ftuar dy personazhe interesante te njohur ne kete fushe, miq te
hershem te “Miss Shqiperia”. Inis Gjoni dhe aktori Artan Imami do te
jene prezantuesit e ketij viti, ne nje spektakel qe parashikohet te
jete jo vetem i ethshem per nga niveli i konkurrences, por edhe i
mbushur me te ftuar qe do te elektrizojne mbremjen. Perveē kengetareve
nga Italia dhe Greqia, te ftuar posaēerisht nga Bozo, emra te njohur
shqiptare do t’i shtojne ritmin spektaklit.
Bluetooth

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Inis Gjoni me Artan Imamin, motivi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle :: Intervista-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com