Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ligjet, mazhoranca djeg Sokol Ēomon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Ligjet, mazhoranca djeg Sokol Ēomon    07.07.10 4:08

Ligjet, mazhoranca djeg Sokol Ēomon
07/07/2010 15:00


Dekretet e
presidentit pėr anėtarėt e Gjykatės sė Lartė nuk patėn mundėsi tė
vlerėsohen nė Komisionin e Ligjeve me votat e demokratėve dhe
socialistėve.


Opozita braktisi mbledhjen, kur do te
votohej opinioni per 2 prej kandidateve, Mehdi Bici dhe Sokol Ēomo.

Megjithese
nje dite me pare kembengulen qe relacionet te shqyrtohen ne kete
seance, ata ndryshuan papritur qendrim duke kerkuar me shume kohe ne
dispozicion.

Por demokratet vazhduan votimin me diskutimin e dy
kandidaturave, duke miratuar ne unanimitet propozimin per gjyqtarin
Mehdi Bici, dhe duke rrezuar po ne unanimitet kanditaturen e Sokol
Ēomos.

Kandidatura e gjyqtarit Mehdi Bici u miratua pasi
demokratet shprehen bindjen per integritetin e tij moral dhe
profesional.

Kandidatura e avokatit Sokol Ēomo u rrezua pasi
demokratet e cilesuan ate nje person me influence te theksuar politike.

Nje
vleresim i tille nuk pritet te behet per kandidatuten e trete,
prokurorin Vexhi Muēmata. Por nga seanca e nje dite me pare demokratet
kane lene te kuptohet se nuk do te japin pelqimin e tij gjate votimit te
hapur ne parlament, ndoshta javėn e ardhshme.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Ligjet, mazhoranca djeg Sokol Ēomon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog