Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Problematika Shqiptare : Hyrja Ne EUROP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[TiGrI_I_pLaZhIt]
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 16
Registration date : 25/12/2009
Location : Durres

MesazhTitulli: Problematika Shqiptare : Hyrja Ne EUROP   08.07.10 21:59

Hyrja Ne Europ Nje Problem Shqiptar Qe Ka Pushtuar Mediat E Huaja Edhe Te Vendit .
Problemet E Medha Shqipetare Kane Bere Qe ''BASHKIMIN EUROPJAN'' Ti Jap Disa Kushte Kryesore Shqiperise Per Ti Plotesur . Shteti Ka Vazhuar Te Beje Ndryshimet E Medha Ne Vend Problemi Me I Madhe Eshte Korrupsioni. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.ForumiVirtual.Net
Larisa
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 31/01/2009
Location : Tirane

MesazhTitulli: Re: Problematika Shqiptare : Hyrja Ne EUROP   08.07.10 22:25

PO ky eshte problem si per europen por edhe per shqiperine me shume po si do shkoj kjo pune nuk meret vesh se cfar bejne politikanet tane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.Shqiponia.Com
 
Problematika Shqiptare : Hyrja Ne EUROP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Aktualitete shoqėrore :: Problematika shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog