Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Seks i nxehtė deri nė mėngjes!? Ja strategjia!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Seks i nxehtė deri nė mėngjes!? Ja strategjia!    27.07.10 21:17

Njė orgazėm fantastike ēdo natė ėshtė mė
shumė se sa kanė shpresuar pjesa mė e madhe prej nesh - por a mund ta
bėni partneren tė ulėrijė emrin tuaj nė seanca tė shumėfishta seksi,
deri sa tė ketė dalė dielli? Dhe tė mos jetė false!


Nuk ka
asgjė mė eksituese, apo jo? Fatkeqėsisht, tė bėsh seks gjithė natėn nuk
ėshtė aq e thjeshtė. Kjo ndodh sepse periudha qetėsuese pas seksit e njė
mashkulli tipik mund tė ftohė tė gjitha qėllimet e nxehta. Eh, njė
pjesė e meshkujve tė veēantė e bėjnė, por jo tė gjithė! Megjithatė kemi
lajme tė mira. Me shembujt nė vijim, jo vetėm qė do tė shkurtoni kohėn e
qetėsimit pas aktit, por do mėsoni si ta ndizni partneren, gjatė kohės
qė bėheni gati pėr t’iu kthyer lojės sė seksit tė shfrenuar.Fillohet me... ushqim

Rezultatet
e njė seksi fantastik nė njė ēift tė uritur arrihen vetėm nėse keni
ngrėnė mė parė. Gjithashtu, ngopuni mes seancave, nėse keni planifikuar
tė bėni seks gjithė natėn. Kėshtu qė mos kini frikė t’i suleni
frigoriferit. Ndėrsa jeni te frigoriferi, shmangni patatet apo biftekun e
mbetur: nuk ka asgjė seksi qė mund tė bėni me atė lloj ushqimi dhe
vetėm sa do tė rėndoni veten.

Ajo qė ju nevojitet pėr tė mbajtur
tė ndezur atmosferėn, janė ushqime, si: krem i rrahur, banane dhe
puding. Ndėrsa e ushqeni, rrėshqisni gishtėrinjtė tuaj drejt gojės sė
saj dhe lėreni t’ju shijojė. Imitimi i seksit oral do ju kthejė mendimet
drejt seksit dhe ushqimi do t’ju furnizojė sistemin. Dhe mos harroni
akullin - kaloni njė kub mbi buzėt, poshtė shpatullave dhe mes gjoksit
tė saj. Asgjė nuk do ta eksitojė atė mė shumė se kaq. Dhe mos u habisni,
nėse raundi tjetėr i seksit zhvillohet nė kuzhinė.Seks gjatė gjithė
natės: qėndroni ngjitur njėri-tjetrit. Shumė distancė pas seksit bėn qė
ajo tė ndihet e mėnjanuar emocionalisht, gjė qė mund tė shkatėrrojė
mundėsitė tuaja pėr tė bėrė seks gjithė natėn.

Dush i ngrohtė dhe seks oral

E
kush nuk ndihet i rigjallėruar pas njė dushi? Pėrfitoni nga periudha
qetėsuese dhe shkoni tė sapunoheni me partneren tuaj. Pastėrtia ju ofron
tė paktėn njė tė mirė, tė cilėn ju mund tė mos e kishit marrė nė
konsideratė mė parė - krijon mė pak pengesa.

Shumė femra nuk duan
qė mashkulli tė jetė mbi to pas seksit, sidomos nėse nuk janė tė
pranishėm kondomėt. Dhe ju mund tė jeni hezitues pėr tė njėjtėn arsye.
Seksi oral mund tė jetė njė alternativė dhe dushi mes raundeve i mban
mundėsitė e hapura pėr tė dy. Seks gjatė gjithė natės: mos bini pre e
rutinės. Lajeni dhe pėrkėdheleni njėri-tjetrin. Nėse doni me tė vėrtetė
ta relaksoni partneren, bėjini njė masazh skalpit, ndėrsa i lani edhe
flokėt. Po pėrse ta qetėsoni nėse keni ndėrmend tė bėni seks gjithė
natėn? Nėse doni ta eksitoni, qėndroni pas saj, sapunojeni, shpėlajeni
dhe afrojeni kokėn e dushit nė zonat e ulėta tė saj - pėrgatituni pėr
rėnkime pafund kėnaqėsie.

原åø–地址: Balkan Forums ™ - Discussions, http://balkanweb.altervista.org/showthread.php?t=212


Nėse doni seks 12 orė, gjeni pozicionet e duhura...

Edhe
femra mė e ndrojtur ėshtė e ndjeshme ndaj pornos, sidomos kur ėshtė
shumė e eksituar. Vendosni njė DVD tė pisėt pas seksit tė dalldisur dhe
bėni detyrimet tuaja nė shtrat. Ideja ėshtė ta mbani atė nėn dėshirėn e
zjarrtė, deri sa tė jeni gati pėr seancėn tjetėr. Mbajeni pranė dhe
tregojini gjithė gjėrat e prapa qė do t’i bėni. Kombinimi i zėrit tuaj
me figurėn do ta bėjnė tė drithėrohet pėrpara kohe. Seks gjatė gjithė
natės: ka mundėsi qė ajo mund tė shkojė nė orgazėm ndėrsa sheh DVD-nė
seksi - pėrpiquni ta parandaloni. Inkurajojeni t’i shfaqė kėto pėr ju,
por mos e lini tė shpenzojė tė gjithė energjinė seksuale, derisa ju tė
jeni karikuar sėrish. Besoj se do tė donit ta ruante kėtė vetėm pėr ju.

原åø–地址: Balkan Forums ™ - Discussions, http://balkanweb.altervista.org/showthread.php?t=212


Shmangni tendosjet e tepėrta

Sekreti
pėr tė bėrė seks gjithė natėn ėshtė tė vendosni njė ritėm qė nuk do
t’ju vrasė - “i shpejtė dhe i furishėm” nuk ėshtė fjala kyē pėr kėtė
rast. Pėrfitoni nga pozicionet e seksit qė nuk kėrkojnė qėndresė
atletike. Pozicioni i misionarit mund tė tingėllojė mjaft i thjeshtė,
por shpatullat do tė jenė duke u pėrgjėruar pėr pak pushim, pas disa
orėsh.

E njėjta ndodh edhe me pozicionin e kalėrueses; muskujt e
kofshėve tė saj do tė dhėmbin, pasi ju ka kalėruar intensivisht. Nė vend
tė kėtyre, provoni diēka si rrjeta e merimangės; shiheni njėri- tjetrin
me fytyrė, ndėrsa jeni shtrirė mėnjanė dhe lejoni kėmbėt tė
gėrshetohen. Ky pozicion praktikohet pėr kontakt tė afėrt, penetrim tė
thellė dhe orgazėm tė lehtė - ēfarė ka pėr tė mos u dashur? Seks gjatė
gjithė natės: mos kini frikė tė dremisni pak nėse jeni tė rraskapitur,
por mos dilni nga karakteri - vazhdoni t’i flisni njėri-tjetrit.
Shtrihuni nė pozicionin e lugės nė mėnyrė qė tė dy jeni njėsoj kur tė
zgjoheni dhe gati pėr tė nisur sėrish.

Masazhi sensual e shkrin atė si gjalpė

Nėse
keni ndėrmend tė vazhdoni derisa errėsira tė jetė larguar, trupat do tė
kenė nevojė pėr njė kohė pėr veten. Pėrkėdheleni njėri-tjetrin me
masazhe tė ndėrsjella, duke i kushtuar vėmendje tė veēantė shpatullave,
shpinės, tė ndenjurave dhe kofshėve. Duke e pėrkėdhelur njėkohėsisht
fort dhe butė nė kėto zona do ta bėni tė shkrijė si gjalpė. Njė masazh i
thjeshtė me duar mund tė bėjė ēudira. Merrni kohė tė mjaftueshme pėr tė
eksploruar trupat tuaj, ndėrsa diskutoni pėr orgazmėn e ardhshme qė
keni ndėrmend t’i dhuroni. Sėrish, kombinimi i zėrit me prekjen mund ta
ēmendė deri nė epsh.

Seks gjatė gjithė natės: provoni ta bėni
kėtė nė pozicionin e rrjetės sė merimangės, qė duket e pėrshtatshme pėr
masazhe tė lehtė. Ndėrsa e ngacmoni me prekje, ndihuni i lirė pėr t’u
hedhur nė puthje tė zjarrtė apo kafshim nė vend pikant.

I ngadalti dhe i vazhdueshmi fiton garėn

Nėse
doni ta kaloni vijėn e finish-it, duhet tė kaloni pėrmes kėtyre
shembujve. Mos e shihni periudhėn e qetėsimit pas aktit si njė pengesė;
ėshtė me tė vėrtetė njė bekim i maskuar. Nė fund tė fundit, sa mė shumė
tė rikuperoheni, aq mė i mirė do tė jetė seksi. Me pak planifikim dhe me
shumė epsh, do tė shihni yje edhe kur dielli tė ketė kohė qė ka dalė.
Si ju duket tashmė agimi?!

__________________
Mos
u mundo asnjehere te arsyetohesh - miqte e vertet nuk kane nevoje te
degjojne arsyetimet ndersa armiqte s'do te degjojne sidoqofte.


█║▌│█│║▌║││█║▌║█
E S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

█║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
N.U.K B.L.I.H.E.M D.O.T

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Seks i nxehtė deri nė mėngjes!? Ja strategjia!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs