Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Lady Gaga shfaqet gjysmė e zhveshur nė publik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Lady Gaga shfaqet gjysmė e zhveshur nė publik    27.07.10 21:30

Lady Gaga shfaqet gjysmė e zhveshur nė publikWEDNESDAY, 19 Maj 2010 00:15
Pothuajse
pa asgjė veshur. Shėtitje me tė brendshme nė Suedi pėr estroversen
Lady Gaga, e cili ėshtė shfaqur para fotografėve edhe mė e paveshur se
zakonisht.
Geta tė grisura, mbathje tė holla dhe recipeta qė s’e kanė mbuluar edhe
aq shumė kishte veshur kėngėtarja, e cila me ardhjen e tė nxehtit
duket se ka menduar tė jetė sa mė e lirshme nga veshjet, megjithėse
Suedia nuk ėshtė se mbahet si njė vend i nxehtė. E tė mendosh se jemi
vetėm nė maj, kushedi se cfarė do tė ndodhė me Lady Gagan nė korrik,
apo gusht.wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Lady Gaga shfaqet gjysmė e zhveshur nė publik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com