Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Tirane, “cmenden meshkujt”, DJ italiane zhvishet ‘top-less’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Tirane, “cmenden meshkujt”, DJ italiane zhvishet ‘top-less’    27.07.10 22:08

Tirane, “cmenden meshkujt”, DJ italiane zhvishet ‘top-less’MONDAY, 07 JUNE 2010 22:15

Jeta e natės nė Tiranė tė ofron mundėsi pafund. Muzikė live, karaoke, apo dhe DJ. Tek kėta tė fundit do tė ndalim.Mes emrave tė shumtė qė kanė ardhur nė kryeqytet pėr tė performuar, njė
e tillė nuk do tė harrohet lehtė. Pikėrisht tė premten qė lamė pas, nė
pub “Gallery” D.J. italiane e ftuar pėr tė argėtuar tė rinjtė, ka bėrė
show-n mė tė pėrfolur ndonjėherė. E veshur seksi, ajo ka ekzaltuar
gjithė publikun mashkullor me muzikėn dhe ritmet qė krijonte. Por kulmi
ka arritur kur bukuroshja ka zhveshur njė nga njė kėmishėn, e mė tej
reēipetat. Gjithēka ka qenė ngazėlluese, pasi ‘top-less’ ajo ka
performuar gjatė gjithė natės deri nė orėt e para tė mėngjesit.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Tirane, “cmenden meshkujt”, DJ italiane zhvishet ‘top-less’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs