Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ciljeta singėll por plot me koncerte

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Ciljeta singėll por plot me koncerte    27.07.10 22:22


Nga
njė koncert nė tjetrin, nga njė plazh nė njė tjetėr. Kjo ėshtė vera qė
pėrsėritet pėr tė gjashtin vit pėr kėngėtaren Ēiljeta Xhilaga qė
deklaron se ėshtė ndarė nga Romeo dhe ka mbetur singėll. “Edhe kujtimi
po venitet avash-avash, megjithatė lidhja ime ka 3 muaj qė ka marrė
fund. Pėr tė gjithė ata qė nuk e dinė, nuk kam dashur tė shprehem, pasi
gjithmonė kam qenė, gjatė gjithė kėtyre 5 vjetėve nė vėshtrimin e tė
gjithė gazetave”. E pyetur nese pushimet do ti beje vete apo cift, sipas
kengetares, nuk ka shume rendesi sepse ajo eshte plot me koncerte.
Madje edhe ndėrsa jep kėtė intervistė pėr “Bluetooth” bėhet gati pėr tė
udhėtuar drejt Vlorės ku edhe do tė kėndojė sot (dje) nė mbrėmje.

Ēili
na tregon pėr kėngėn e saj tė re tė sapo pėrfunduar dhe qė pritet tė
dalė shumė shpejt nė ekranet televizive, pikėrisht “Next episode”,
vazhdim i hitit tė saj tė fundit “Deja Vu”. “Po kam bėrė njė kėngė tė
re. Ėshtė njė kėngė qė mban stemėn e Flor Mumajesit si gjithmonė, qė
ėshtė bėrė producenti i gjithė kėngėve tė mia. Videoklipi ėshtė
realizuar nė bashkėpunim me Aleksandrin dhe Supersonic. Kėnga ėshtė
verore dhe shumė ritmike. Titullohet “Next episode” sepse ėshtė vazhdim i
kėngės “Deja vu”. Do ta cilėsoja si njė ndėr kėngėt e mia mė tė mira,
mė pėlqen shumė, shpresoj qė t’i pėlqejė edhe publikut kur ta dėgjojė”.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Ciljeta singėll por plot me koncerte
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com