Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ingrid Gjoni heq dorė nga flokėt e shkurtėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Ingrid Gjoni heq dorė nga flokėt e shkurtėr    27.07.10 22:25Ajo asnjėherė nuk shfaqet njėsoj. Pas prezantimit tė kėngės sė fundit “Mė fal”, nė tė cilėn shfaqej me flokė tė shkurtėr, Ingrid Gjoni,
ja ku vjen me imazhin e ri. Pėrsėri flokė tė gjatė. “Janė mė komodė nė
skenė”, - tregon kėngėtarja, qė gjatė kėsaj kohe ka edhe performancat mė
tė shumta, kjo pėr shkak tė sezonit veror dhe koncerteve tė shumta nė
tė cilat merr pjesė. Nė kėtė foto ajo duket duke kėrcyer nė ditėlindjen e
Afėrditės, ku ka preferuar tė vijė e vetme pa tė dashurin e saj,
Gentin. Edhe pse nė disa gazeta ėshtė spekuluar se kėngėtarja ėshtė
vetėm, kjo nuk ėshtė aspak e vėrtetė, pasi Gjoni po shijon marrėdhėnien e
saj tė dashurisė, tė nisur mbi dy vjet mė parė.
BalkanWeb

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Ingrid Gjoni heq dorė nga flokėt e shkurtėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog