Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rozana Radi tregon gjoksin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Rozana Radi tregon gjoksin    27.07.10 22:58

Rozana Radi tregon gjoksin


Prej kohėsh nė qarqet e gazetarėve rozė, qarkullonte lajmi se Rozana
Radi, ka bėrė gjoksin operacion, por pak prej tyre morėn guximin ta
publikonin me tė madhe kėtė lajm. Dhe jo vetėm qė ajo e konfirmoi kėtė
lajm, por edhe na tregoi se si duket gjoksi i saj me silikonet e posa
vendosura.
Rozana Radi: Ja suksesi i Ēilijetes


Shumica janė tė joshur nga muzika qė bėn, disa nga sharmi. Pjesėn tjetėr
tė enigmės e zbulon Rozana Radi, duke treguar hapur se shumica e kanė
mendjen mė shumė te gjoksi i Ēiljetės. Rozana mė shumė se kushdo nuk e
ka fshehur kėtė fakt, madje e ka prekur Ēiljetėn nė pikėn e saj tė
dobėt.
Se meshkujt kanė qejf gjoksin e femres u verejt mjaft mirė edhe kėtė
javė ne emisuinin Apartamtent 2XL, ku ishte e ftual Ēilijeta.
Personazheve ju dha detyrė qė tė stimulonin se po binte shi, dhe se
duhet tė fshiheshin pėr tė mos u laguar. Ermali pas nuk kishte se ku tė
shkonte u strehua nėn gjoksin e Ēilijetės.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Rozana Radi tregon gjoksin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog