Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Shfaqen shenjat e para te dashurise, Ēiljeta komenton te dashurin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Shfaqen shenjat e para te dashurise, Ēiljeta komenton te dashurin   30.07.10 22:23

Derisa tė gjithė jemi nė pritje tė surprizės sė rradhės, njė boom tė
vėrtetė po bėn dhe jeta private e Ēiljeta Xhilagės. Tė gjithė janė tė
interesuar tė mėsojnė gjėra mė shumė pėr djaloshin qė ka rrėmbyer
zemrėn e kėngėtares seksi, ndėrsa disa tė tjerė thonė se kjo lojė ėshtė
njė marketing i vėrtetė para publikimit tė videoklipit tė ri, pėr tė
cilin thuhet se do tė jetė shumė i nxehtė, gjė qė e vėrtetojnė edhe
imazhet tė cilat shfaqen gjatė xhirimit...

NDARJA NGA ROMEO, E VĖRTETĖ

Pas
publikimit tė lidhjes sė re tek “Panorama”, filluan menjėherė reagimet
dhe lajmi ėshtė pėrhapur sa hap e mbyll sytė. I dashuri i Ēiljetės u bė
i famshėm menjėherė. Mė vonė filluan tė flasin dhe tė tjerėt nė emėr tė
kėngėtares duke thėnė se “Ēiljeta ishte mėrzitur shumė pas publikimit
tė shkrimit”, por e vėrteta ishte ndryshe pasi mes ēiftit Romeo-Chili
tashmė ēdo gjė kishte pėrfunduar. Qė ėshtė ndarė nga Romeo, kėngėtarja
e kishte pranuar edhe para disa miqėve tė saj gjatė xhirimit tė klipit
tė ri. Tė pranishmit nė kushte anonimiteti flasin se Ēiljeta nuk ėshtė
sė bashku me Romeon, ndėrsa detaje tjera nuk dėshirojnė tė zbulojnė.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Shfaqen shenjat e para te dashurise, Ēiljeta komenton te dashurin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog