Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Flori Mumajesi joshet nga Mani motra e Genta Ismajlit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Flori Mumajesi joshet nga Mani motra e Genta Ismajlit    30.07.10 22:28
Sigurisht qė jeni nė dijeni kur pak kohė mė parė u hodhėn nė qarkullim disa foto tė kantautorit me kėngėtaren Genta Ismajli
nė njė restorant ndėrsa drekonin, ndėrkohė qė kėngėtarja ishte akoma nė
konkurim tek spektakli “Dancing with the stars Albania”, atėherė
filluan fjalėt se Flori ėshtė lidhur me Genta Ismajlin
pasi kjo e fundit tashmė kishte statusin “single” e ndarė nga Milot
Binaku, fjalė kėto qė po hidhen poshtė kėto ditė, pasi mes tyre ka
pasur dhe vazhdon tė ketė vetėm bashkėpunim tė pastėr muzikor dhe asgjė
mė shumė.

Kėto ditė nė internet janė hedhur nė qarkullim disa
foto tjera tė realizuara nė njė party nė Prishtinė, por kėtė rradhė
protagonistė tė ngjarjes janė Flori dhe motra e Gentės, Mani Ismajli.
Motra e kėngėtares ėshtė nė moshė tė re dhe mė herėt treguam se ka
realizuar disa foto tek fotografi i njohur Fadil Berisha, ndėrsa tani
shohim se ėshtė nė shoqėri tė Flori Mumajesit, kėshtu qė dalin fjalėt
se persona tė caktuar pregaditen qė tė bėjnė tė famshme Mani Ismajlin.

Disa tė pranishėm as qė e kishin njohur bukuroshen, ose bėnin sikur nuk e dinin se pėr kė bėhet fjalė. “Ėshtė motra e Genta Ismajlit
ajo vajza? Nuk e di, pasi ishte futur aty vetėm tė fotografohet dhe nuk
kishim dijeni se kush ishte”, tregon i habitur njė nga tė pranishmit
atė mbrėmje nė party.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Flori Mumajesi joshet nga Mani motra e Genta Ismajlit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs