Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ciljeta publikon “Pse te dua ty”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Ciljeta publikon “Pse te dua ty”   30.07.10 22:39

Ciljeta publikon “Pse te dua ty”

Posted on
Jul. 31st, 2010 by YouGoDenė fund e pamė dhe videon e re tė Ēiljetės. Sa dėshiroja tė mos thosha
diēka negative, sepse po duket sikur po e bėj qėllimisht, por dush nė
mes tė detit me ēizme deri nė gju? Sinqerisht! Ja ju mė thoni mua… ē’tė
shkruaj! Hahahaha! Videoklipi nuk ishte i keq, bile ka shumė sekuenca
tė bukura, por qė fatkeqėsisht nuk kanė lidhje me njėra-tjetrėn. Nga
indiane tek dushi nė plazh, nga njė pozicion super nėn dritat lazer tek
njė video amatore nga lokali qė ka sponsorizuar videon (po pra po ma e
lexum emrin). Nejse… tė paktėn kėnga ėshtė e bukur. Plot ritėm dhe me
njė refren tė kėndshėm.Ka disa vende ku vokali i Ēiljetės lė pėr tė
dėshiruar, por nė pėrgjithėsi ėshtė super! Ne na pėlqen dhe padyshim
njė ndėr hitet e kėsaj vere. Sh

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Ciljeta publikon “Pse te dua ty”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog