Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Greta Koci publikon albumin e ri Bam Bam Bam

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Greta Koci publikon albumin e ri Bam Bam Bam   30.07.10 22:41

Greta Koci publikon albumin e ri Bam Bam Bam

Posted on
Jul. 31st, 2010 by YouGoDe


Greta publikoi albumin e ri me titull “Bam Bam Bam”, i cili ėshtė njėkohėsisht dhe titulli i njė prej kėngėve tė kėtij albumi. Pėrzgjedhja e kėtij emri nuk duket koincidencė, pasi kjo ėshtė dhe kėnga mė e mirė e albumit tė saj. Mesa duket
rikthimi tek Genti Lako (prodhuesi i disa prej hiteve mė tė mira tė
Gretės) ka rezultuar sėrish me sukses. Njė kėngė me ritme pop-folk, por
mjaft e ėmbėl pėr veshin e dėgjuesit nxjerr nė pah zėrin melodioz tė
Gretės, e cila nė kėtė album eksperimenton me rryma tė ndryshme
muzikore. “Dil tek kroni Cuco” ėshtė njė kėngė popullore, “Get This”
ėshtė dance, dhe “Mė ke mua” ėshtė pop etj. Nė pėrgjithėsi kėngėt janė
tė lezetshme dhe tė kėnduara mjaft mirė, megjithėse, si edhe nė rastet
e kėngėtareve tė tjera do kisha dėshirėn, qė artistėt tanė tė mblidhnin
mendjen dhe tė vendosnin se cilit zhanri i pėrkasin qė tė gjejnė
publikun e tyre. E vetmja kėngė qė nuk duhej tė bėnte pjesė nė kėtė
album ėshtė “Vetėm 5 minuta”, njė version i kėngės sė Agron Berishės.
Jo se Greta e kėndon keq, por thjesht pėr faktin se kjo kėngė ėshtė aq
e njohur dhe aq e ngulitur nė mendjet e njerėzve saqė ndoshta ėshtė pak
herėt pėr tu rikėnduar nga njė kėngėtar tjetėr… aq mė tepėr njė femėr.
Tashmė ėshtė provuar shkencėrisht qė njė femre i duhen mė shumė se 5
minuta hahahhahahaha. Kopertina e albumit ėshtė perfektė dhe ne na vjen
mirė qė hoqi dorė nga flokėt e shkurtra. Gjithashtu, njė fakt
interesant, ky ėshtė albumi i parė ku Greta provon veten dhe si
kompozitore. Sh 2

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Greta Koci publikon albumin e ri Bam Bam Bam
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com