Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Elvana Gjata thyen rekord, 100 mijė klikime pėr njė javė nė youtube

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Elvana Gjata thyen rekord, 100 mijė klikime pėr njė javė nė youtube   30.07.10 22:43

Elvana Gjata thyen rekord, 100 mijė klikime pėr njė javė nė youtube

Posted on
Jul. 31st, 2010 by YouGoDe


Kėngėtarja
Elvana Gjata nga fundi i muajt do tė realizojė njė koncert tė madh nė
qytetin e Strugės. Reklama dhe publiciteti i madh qė po bėhet nėpėr
qytetet shqiptare tė Maqedonisė nga organizatorėt, le tė kuptohet se
bėhet fjalė vėrtetė pėr njė mega spektakėl. Biletat nuk kanė ndonjė
ēmim shumė tė lartė, por nė krahasim me kėngėtarėt e tjerė, pėr Elvanėn
do paguhet pak mė shumė, diku rreh 5 euro. Si mysafirė special tė kėtij
spektakli mėsohet se janė ftuar grupi i mirėnjohur kosovarė, “Skillz”
tė cilėt pritet tė japin atmosferė sė bashku me kėngėtaren seksi.
Sponzor gjeneral i koncertit nė kėtė rast pėrveē disa kompanive tė
mėdha atje, paraqitet edhe Ministria e zhvillimit dhe mjedisit
hapėsinor e Maqedonisė. Kėnga mė e re e titulluar “A ke ti zemėr”, po
pėlqehet aq shumė sa nė faqen e videove “youtube” ėshtė shpėrndarė nė
disa qindra llogari, ndėrsa klikimet pėr njė javė kanė arritur mbi
100.000. Klipi ėshtė punuar me produksionin kosovarė “Entermedia”,
ndėrsa pėrmban disa skena interesante.

Ndėr mė tė pėlqyerat paraqitet skena kur kėngėtarja ėshtė duke lėpirė
akulloren. Pėrkundėr klipeve tjera ku Elvana paraqitej ekstravagante,
kėtė radhė ajo i ka ikur atij stili dhe sensualitetin e saj po e shfaq
nė njė dozė mė tė vogėl.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Elvana Gjata thyen rekord, 100 mijė klikime pėr njė javė nė youtube
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com