Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Seldi dhe Domi, Fillimi dhe fundi i dashurisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Seldi dhe Domi, Fillimi dhe fundi i dashurisė   31.07.10 21:56

Seldi dhe Domi, Fillimi dhe fundi i dashurisė

Posted on
Aug. 1st, 2010 by Jona Koleci


Ajo
mė shumė e tėrhequr, ndėrsa ai mė i dhėnė pas saj, duke insistuar qė
ajo do tė ishte femra e jetės sė tij. Seldi dhe Domenika ka kanė qenė
njė nga ēiftet mė tė pėrfolur kėtė “Big Brother”, shumė kanė dyshuar nė
lidhjen e tyre… ata betoheshin pėr dashuri tė pėrjetshme.Ndėrsa, dje,
Domenika nė njė intervistė pėr media ka pohuar se ata tashmė janė
ndarė, pasi ajo ka zbuluar se Seldi ėshtė homoseksual, dhe vetė Seldi
ka thėnė se ka pasur njė lidhje me Sinan Hoxhėn.

Nė intervistat e dhėna pas daljes nga shtėpia, ata janė shprehur nė kėtė mėnyrė pėr njėri-tjetrin:
SELDI:
E kishit menduar qė aty brenda mund tė binit nė dashuri me njė vajzė?
Jo, s’e kisha menduar qė njė gjė e tillė do tė ndodhte, aq mė tepėr
nė njė format televiziv, por njė fjalė e urtė thotė: “kurrė mos thuaj
kurrė”.
Nė atė shtėpi kishte edhe vajza tė tjera, pse pikėrisht Domenika ishte ajo qė ju tėrhoqi vėmendjen?
Domenika pėr mua ishte mė e veēanta, por koha ka treguar qė ajo
ėshtė vėrtetė e veēantė, jo vetėm pėr mua, por edhe pėr gjithė publikun
shqiptar qė e ka ēuar deri nė finale.
Ēfarė gjetėt tė veēantė tek ajo vajzė?
Shikimin, tė qeshurėn edhe tė qarėn, gjithēka Domi e ka tė veēantė pėr mua.
Duket qė ju ishit shumė i dhėnė pas saj, por ka shumė skeptikė qė
mendojnė se Domenika nuk ka tė njėjtėn ndjenjė pėr ju, ju si mendoni?
Me vjen mirė qė besojnė nė dashurin time, por ju garantoj qė dhe
Domi ndjen tė njėjtėn gjė pėr mua. Skeptikėve ju them, koha ėshtė ajo
qė do tė vėrtetojė gjithēka.
Madje, disa nga banorėt kanė thėnė qė Domenika e ka shfrytėzuar
Seldin pėr tė qenė nė qendėr tė vėmendjes, ju ėshtė dukur kėshtu juve?
Absolutisht jo, megjithatė ēdo njeri ka mendimin e tij.
Mendon se lidhja juaj me Domenikėn do tė zgjasė dhe jashtė shtėpisė, dhe pse besoni kėshtu?
Sigurisht qė do zgjasė edhe jashtė shtėpisė, sepse unė jam i dashuruar me tė.
DOMENIKA:
Tashmė qė lidhja juaj mė Seldin ėshtė bėrė mė se publike, tė gjithė kanė kuriozitetin tė dinė, ju bashkėjetoni?
Po, bashkėjetojmė sa tek shtėpia ime, sa tek shtėpia Seldit, ėshtė
njė emocion shumė i veēantė pėr tė dy ne, tė cilin e pėrjetojmė me njė
dashuri tė pastėr dhe tė fortė.
Seldi ju kėrkuar publikisht fejesėn nė TV, mund tė themi tashmė qė ju jeni tė fejuar?
Pėr derisa jetojmė bashkė, kuptohet qė fejesa kjo ėshtė nė fund tė fundit.
Ēfarė ju bashkon mė shumė ju tė dy?
Karakteri, mirėsia, spontaniteti dhe shpirti artistik qė tė dy e kemi shumė tė theksuar.
Ndoshta delli i artistit?
Pooo, siē e thashė dhe me sipėr njė lidhje bėhet akoma dhe mė e bukur kur shpirti artistik prek 2 zemrat.
E keni menduar njė martesė tė mundshme?
E kemi thėnė tė dy, normal qė pas fejesės vjen martesa.
Si do tė donit tė ishte martesa juaj… na e pėrshkruani?
Kur tė vij momenti do jeni tė ftuar, pasi, po ta them, humbet efekti surprizė.
Suplementi i Gazetes Shekulli

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Seldi dhe Domi, Fillimi dhe fundi i dashurisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog