Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Afėrdita Dreshaj feston ditėlindjen nė Tiranė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Afėrdita Dreshaj feston ditėlindjen nė Tiranė   31.07.10 22:07

Afėrdita Dreshaj feston ditėlindjen nė Tiranė

Posted on
Aug. 1st, 2010 by Jona Koleci


Afėrdita
Dreshaj ka festuar 24-vjetorin e lindjes. Ditėlindja e saj e parė nė
Tiranė, siē e ka pohuar vetė kėngėtarja. Pa kurrfarė pėrgatitjeje, njė
ide e momentit, telefonin nė dorė, dhe njė ftesė e papritur pėr kėdo
“It’s my Brithday Today!!! Unė dua qė sonte tė jeni pjesė e kėsaj nate
pėr mua, tė kėnaqemi dhe festojmė sė bashku. Jeni tė ftuar nė
“Baroque”, nė orėn 23:00. Ju pres… Prezenca juaj do mė gėzojė. Kiss,
Afėrdita”. Ky ishte mesazhi qė mbėrriti nė telefonat e tė ftuarve dhe
fiks nė kėtė orar miqtė e saj u mblodhėn nė tavolinėn e mbushur me
tullumbace. Pak ēaste mė pas vjen Afėrdita me njė mikun e saj, Denisin
(djalin e ish-presidentit Rexhep Meidani)… Koha ishte e shkurtėr pėr tė
supozuar ndonjė mendim negativ… pasi menjėherė Afėrdita thotė: “Shpatin
e kam dėrguar tė bėjė lekė… Po kėndon nė Durrės. Do vonohet pak, por
festa le tė nisė!”.

Dhe festa nisi dhe gumėzhiu nė mes tė lokalit nė zonėn e ish-Bllokut. (Bluetooth)


(Bluetooth)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Afėrdita Dreshaj feston ditėlindjen nė Tiranė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog