Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Vera, pushim dhe punė pėr VIP-at

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Vera, pushim dhe punė pėr VIP-at   31.07.10 22:23

Personazhe tė tjera VIP tregojnė se si do ta
kalojnė kėtė verė. Nėse mė shumė do tė punojnė apo pushojnė, do tė
mėsoni nga goja e vetė atyre...
Ingridi nė punė

Keto dite te nxehta veshtire te diskutohen pushime per Ingrid Gjonin.
Edhe kjo eshte nje vere e mbare per kengetaren, e cila e ka axhenden e
mbushur plot me data koncertesh. Cka do te thote te pakten deri nga
shtator as qe mendohen oret e gjata nen cader. Vetem pasi sezoni te
jete mbyllur, bashke me miqte e saj, Ingridi do te percaktoje
destinacionin e pushimeve. "I kam shetitur te gjitha vendet", thote
ajo. "Kete vit po mendoj per dicka te re, te ndryshme". Nje kontinent
tjeter, me pak fjale.

Alketa nė Evropė

Po rikthehet "Miss dhe Mister Albania", projekt ne te cilin Alketa
Vejsiu nuk mundet kurrsesi te mungoje. E si e tille, ky eshte angazhimi
kryesor i prezantueses se njohur, e cila keto dite ka qene ne stafin
perzgjedhes te vajzave dhe djemve konkurente. Dhe vetem pasi t’i kete
mbyllur sic duhet te gjitha punet, ajo do te nise udhetimin veror me
familjen. Destinacionin, si gjithmone nuk i pelqen ta zbuloje, por e
sigurta eshte qe do te jete ne Evrope.

Xhemi nė muaj mjalti

Vere elektrizuese kjo per Xhemi Shehun, e cila pritet te mbyllet si ne
perralla: me nje ceremoni te bukur martese ne muajin shtator. Prandaj
keto dy muaj te nxehte (aq me pak keto dite kur eshte e angazhuar me
shkollen), per Xhemin nuk mund te flitet per pushime. Sepse ato te
vertetat, do t’i shijoje menjehere pas dasmes dhe qe do te jene edhe
pushime vere edhe muaj mjalti. Thote se akoma nuk e ka vendosur vendin,
por e sigurt eshte qe destinacioni do te jete drejt Amerikes.

Arbana, tur nėpėr ishuj

Nese kerkon Arbana Osmanin, edhe per kete muaj eshte e sigurte qe do ta
gjesh ne studiot e Top Channel. Ky vit ka qene i mbushur plot per te:
spektakle kryesore qe prej kohesh i besohen prezantueses se shkathet te
TOP-it, e cila nga ana e saj ka shkelqyer. Megjithate kjo nuk do te
thote qe Arbana nuk ka menduar per pushimet. Perkundrazi. Mezi po pret
gushtin te marre arratine, bashke me te dashurin, drejt Kroacise, ku
nuk e pret nje destinacion i vetem. Per ta shijuar sic duhet,
prezantuesja ka bere plan te shetise 3-4 ishuj te mrekullueshem te saj.Zmadho pamjen,...
Alketa nė Evropė

Zmadho pamjen,...
Xhemi nė muaj mjalti

Zmadho pamjen,...
Arbana, tur nėpėr ishuj

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Vera, pushim dhe punė pėr VIP-at
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com