Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Femrat ende joshen nga muzika romantike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Femrat ende joshen nga muzika romantike   31.07.10 22:25

Kėngėt neutrale nuk kishin pasur efekt, mirėpo
kėngėt romantike kishin ndikuar te femrat, ashtu qė 52.2% e tyre, ia
kishin dhėnė numrin e telefonit mashkullit nė fjalė.


Psikologėt edhe njė herė kanė vėrtetuar se muzika mund tė ndihmojė nė
joshje, mirėpo duhet pasur parasysh se mė sė miri funksionojnė baladat
romantike.

Ekspertėt francezė kanė zgjedhur njė mashkull me dukje mesatare, nga i
cili kanė kėrkuar qė tė joshė sa mė shumė femra qė tė dalin me tė.

Ai ka kaluar nga pesė minuta me secilėn prej 87 vullnetareve, ndėrsa gjatė bisedės ėshtė lėshuar edhe muzikė.

Kėngėt neutrale nuk kishin pasur efekt, mirėpo kėngėt romantike kishin
ndikuar te femrat, ashtu qė 52.2% e tyre, ia kishin dhėnė numrin e
telefonit mashkullit nė fjalė.

Prandaj kur tė shihni ndonjė femėr qė ju pėlqen, sė pari kėrkoni nga DJ tė lėshojė njė kėngė romantike dhe pastaj nė aksion.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Femrat ende joshen nga muzika romantike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog