Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 3 truke e cila do t’ju mbajė nė krevat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: 3 truke e cila do t’ju mbajė nė krevat   31.07.10 22:49

3 truke e cila do t’ju mbajė nė krevat


By admin on Thursday, 22nd July 2010


Share

Meshkujt
dėshirojnė gra me vetė-besim, origjinale dhe tė guximshme, kurse mė
shumė duan ku tė gjitha ato virtyte i zbatojnė nė shtrat. Shpejtė
mėsoni 3 truket e cila juve kėtė fundjavė me shi to t’ju mbajė nėn
ēarēafė.
Risitė qė do tė shkaktojnė pasione!
Mėnyra mė e shpejtė pėr ta ēarmatosur partnerin ėshtė gjuha, nė kėtė
rast nuk mendojmė pėr njė bisedė nė tė cilėn do t’ia numėroni tė gjitha
tė metrat e tij tė cilat thjesht nuk mund t’i duroni, gjuhėn pėrdorni
nė heshtje tė plotė!
Filloni me puthje tė ngadalshme dhe tė buta, me gjuhėn prekjani fytyrėn dhe bėni atė derisa ta ngacmohet.
Ēdo herė ku tė pėrfundoni me puthjen shkurt me butėsi kafshoni nė buzėn e poshtme.
Puthjet e lėngshme dhe emocionuese pėrsėritni derisa frymėmarrja e
parnerit nuk pėrshpejtohet dhe derisa ta zgjoni erekcionin tė tij. Me
mendjen e tij do tė endet vetėm njė gjė – ku dėshiron t’i ndjejė buzėt
e tua!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
3 truke e cila do t’ju mbajė nė krevat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog